Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este volt egy komoly veszekedé...

Este volt egy komoly veszekedésünk a férjemmel. Azóta össze-vissza keményedik a hasam és alig mozog a baba. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok és egy hülye semmiségen jól összevesztünk a férjemmel. Kb fél órán át csak vitàztunk és én jól felhúztam magam, szó szerint sík ideg voltam. Azóta nagyon keményedik a hasam és nem igazán mozog az amúgy baromi aktív babám. Nagyon félek, hogy baj lesz, így még nem vesztünk össze és ennyire nem is keményedett a hasam. Próbálok nyugodt lenni most már, megbeszéltük a dolgot, de féltem a babát.
2023. nov. 9. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis stressztől nem lesz baja a babának. Vegyél be egy kis magnéziumot ha keményedik a pocak, azon segít, az idegeiden is, férjednek se árt ha bevesz kicsit :) egy nap aktívabbak, utána lustábbak. Akkor lehet probléma, ha abszolút nem mozog huzamosabb ideig.
2023. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez nem kis stressz volt, konkrétan kikeltem magamból és üvöltöztem. Mentségemre szóljon, hogy ilyen még sosem fordult elő és okom is volt ,hogy kiakadjak.

Magnéziumot vettem már be, rendszeresen szedem amúgy is, de ilyenkor ha nagyon keményedik a hasam, nem szokott használni sajna, még No-spa forteval kombinálva sem.

Az én babám nagyon aktív minden nap, remélem csak a front ami jön az oka főleg ennek a helyzetnek, és csak kis mértékben a vita tett rá egy lapáttal. Remélem, holnapra jobban leszek.

2023. nov. 9. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, nem számít. Van egy 2,5 évesem.. ha tudnád hányszor kelek ki magamból 😅
2023. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A babák mindent megéreznek. Veszekedtetek, oké. Kikeltél magadból, ordibáltál, oké. Kibékültetek, oké. Ideje most már nem stresszelni. Tudja az a baba hogy már minden rendben. Nyugodj meg, lazíts. Ha nem vagy veszélyeztett terhes akkor fürödj egy jót a kádban , jó habosan, vagy akármit ami téged ellazít.
2023. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Sajna veszélyeztett vagyok, de majd az alvással relaxàlok egy jót 🙂 .
2023. nov. 9. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Kitartást. Akkor valami más ami neked hangulatos, kellemes. :)
2023. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Haboruban is szuletnek gyerekek.
2023. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es! Csak nem mindegy, hogy sokkal előbb , mint kellene, vagy akkor amikor itt van az ideje.
2023. nov. 10. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, az elso babanal en is ugy feltem, ha barmilyen stressz ert..

Nos a masodiknal+ egy 2 evessel ez egyszeruen elkerulhetetlen 🤣🤣

2023. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!