Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28.héten ha indítják a szülést...

28.héten ha indítják a szülést, akkor császáros lesz?

Figyelt kérdés

nov. 28. 19:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%
Kitartást. Minden rendben lesz.
nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én császáros anyuka vagyok. Ha kérdésed van nyugodtan írj rám.
nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%
6# vagyok. Elszállt a májfunkcióm,vérképem,a vérnyomásom pedig nem bírták gyógyszerekkel levinni reggeltől kezdve,úgy hogy nem volt idő indításra és várni,hanem ki kellett venni. De koraszülötteknél nem hallottam még indításról,de ezt nem tudom.:( Amit írt itt valaki,hogy az agyvérzés esélye is nagy lehet,az is igaz. Mennyire rossz a vérellátás?
nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen korai időszakban nem indítják be a természetes szülést hanem minden esetben császár?
nov. 28. 19:51
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ezt a baba érdekében teszik. Egy fejletlenebb magzat nem bírja olyan jól a vajúdást és szülés folyanatát, mint egy időre született. Pláne egy olyan, akit azért kell idő előtt világra segíteni, mert a méhlepény nem jól táplálja.

Én időre szültem, de IUGR-t állapított meg az orvos, úgy magyarázta, ha elhúzódna a vajúdásom, nem bírná a baba, ezért jó lenne, hanem hagynának hosszan vajúdni.

nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
28.héten csak életmentő császár van,úgyhogy igen.
nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
13# Aki lepontozott,az elmondaná az okát? Leírtam mi történt..hú de lepontoznivaló való van ezen.
nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj annyira a császártól! Túl leszel rajta,nem lesz baj. A baba érdekei a legfontosabbak.
nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást neked kedves kérdező🙏🫶🫶 Remélem minden rendben lesz a babáddal
nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😊
nov. 28. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!