Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28.héten ha indítják a szülést...

28.héten ha indítják a szülést, akkor császáros lesz?

Figyelt kérdés

nov. 28. 19:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%
Mikor indítják a szülést azt nem tudod pontosan? Most kórházban vagy jelenleg? Hány kg a babód? Privátban is válaszolhatsz ha gondolod 🫶
nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Pontosan nem, azt mondták akkor ha a véráramlás csökken, ez mostantól bármikor lehet. Nem vagyok korházban csak sokat kell oda járnom, most kb 500 g a baba
nov. 28. 21:11
 23/35 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon sajnálom a helyzetedet :( Remélem minden rendben lesz.🙏🙏 De 500gr igencsak kevés 🥺 Erre nem mondtak semmit? A méhlepény nem táplálja megfelelően a babát azt addig értem 🥺
nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Imádkozom értetek ❤️

Kérlek írj mindig, mindennap mit mondtak, mik a fejlemények.

Amúgy a kérdésedre a valasz:

Mivel fejlenlen a baba, valószínűleg belehalna ha természetesen jönne. Ezért a császár. Igaz az én fiam 40 hétre lett császáros, de ha lent jött volna, tuti meghal. 😔

Nem kell félni a császártol, vegyél hasleszoritot, sokat segít a joves menesben. Minél többet mozogj, ne feküdj csak, minél többet mozogsz annál szebben, jobban és gyorsabban gyogyulsz❤️

Több orvos is nézett? Én akár maganba is elmennek nézzenek rá tuti ami biztos alapon.

A másik hogy nekem már 30 hetesen azt mondták hogy nem kap elég tápanyagot a kicsi, koraszülött lesz, 2 kg se. Ehhez képest mint írtam 40 hét, közel 4 kg. Mas miatt kellett a császár igaz (szivbetegen született) de a gép sokat tévedhet. Menj el akar több orvoshoz is. Több szem többet lát alapon.

nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

28 hetesen már 1 kg felett kellene, hogy legyen szegénykém. 500 gr az kb 23-24 hetes súly :( ha csak nem nagyon kistermetűek vagytok.


Sajnálom, hogy ez nem derült ki hamarabb. Kívánom a legjobbakat a babának is és Neked is!

nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy 500 grammos baba megszületik a 28. héten, az ugye tudod mit jelent? Nem értem miért foglalkozol azzal, hogy császárral születik. A legkevesebb problémátok lesz az, hogy császár, vagy sem (ilyen korán mindig császár).
nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Most 24 hetesen 512 g, de 28.hétig húzzák el még bent lehet.
nov. 29. 09:38
 28/35 A kérdező kommentje:
4 orvos is megnézte, több helyen.
nov. 29. 09:39
 29/35 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sajnálom de ne izgulj. Megszületik és egy szuper erős baba lesz és minden rendben lesz. Csak pozitívan!
nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
73%

A császár nem könnyű,hazudnék ha azt mondanám. De ki lehet bírni.

A babáért mindent!

nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!