Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen idősen már jó esélyekkel...

Ilyen idősen már jó esélyekkel indulhat egy koraszülött?

Figyelt kérdés

Tegnap 33+5 hétre be kellett feküdnöm a kórházba, mert már egy hónapja túl sok , tegnap pedig rengetegnek ítéltél meg a magzatvízem. Nincs fertőzésem, elvileg a babának sincs fejlődési rendellenessége, ma reggel pedig csinálnak egy újabb cukorterhelést, hogy nem lettem-e a 26. hét óta (mikor az első terhelés volt) mégis cukros.

Ha nem ez a probléma, akkor elvileg vénásan szteroidot fogok kapni, fogalmam sincs mire. Annyit mondtak, ha csökken a víz, hazaengednek, ha nem, akkor be fogják fejezni a terhességet =császár. Mert így bármikor ,bárhol megrepedhet a burok és akkor inkább elébe mennek a dolognak. De nem mondták, hogy megvárják -e a 36.hetet és akkor császároznak, vagy előbb .

Nagyon félek, mert fogalmam sincs semmiről, semmiről nem adnak tájékoztatást, ha kérdezek, kb elhajtanak . Nagyon sz@r lelkiállapotban vagyok, mert hirtelen ért ez a befektetés és azt mondták,csoda hogy eddig nem repedt meg a burok ennyi magzatvízzel (múlt héten 105mm volt , tegnap 140mm). És ami még aggaszt, hogy múlt héten 2100grammra becsülték a baba súlyát, tegnap 2065grammra. Lehet egészséges szerintetek a babám? Rettegek most már szó szerint.


dec. 28. 01:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, tüdőérlelővel minden rendben lesz, jobb ha kiveszik, mintha bent marad. Azért nem mondanak semmit, mert ők sem tudják mi legyen, jobb ha bent marad elvileg a 36. hétig, de nem akkor ha kedvezőtlen a környezet bent. Szóval nem akarnak rossz döntést hozni, egyébként jobb ha gondolkodnak, mintha kikapják, nekem volt olyan, hogy egy doki ki akarta venni a 32. héten, pedig nem volt indokolt, nehéz volt meggyőzni, de sikerült, ha vészhelyzet akkor viszont muszáj kivenni.
dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát ha nő a magzatvíz, akkor ki fogják venni. Ha csökken hazaengednek elvileg. Tényleg ez a bizonytalanság ami szörnyű.
dec. 28. 21:02
 13/19 A kérdező kommentje:

Na sziasztok, akit még érdekel a dolog. Már csak egy adag tüdőérlelő van hátra éjfélkor. Diéta van nagyon szigorú tegnap óta , ma a kontroll ultrahangon a magzatvíz (szerdán 140mm volt, ezért fektettek be) már csak 97mm volt. A baba súlyát is rosszul becsülték szerdán 2065grammra ,ma 2305 gramm volt a becsült súlya 🙏.

Szóval alakul a dolog szépen lassan. Nagyon remélem, hogy pár nap múlva ha az újabb ultrahangon még jobb lesz a víz mennyisége, hazamehetek és otthon várhatom, hogy időben induljon a szülés.

dec. 29. 16:50
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja és holnap már 34 hetes leszek 💪🙂!!
dec. 29. 16:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez szuper, drukkolok!
dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem minden rendben lesz és majd haza is engednek. Nagyon szeretném, de közben meg tudom, hogy a babának az a jó, ha minél közelebb vannak azok, akik ha baj van egyből tudnak cselekedni. Persze ilyen ne legyen!
dec. 29. 17:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is szorítok, majd jelentkezz!
dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát semmi nincs most, hétvége is van, ünnep is jön, majd másodikàn indul az élet itt.
dec. 30. 15:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!