Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nap van mestruacioig digitál...

3 nap van mestruacioig digitális teszt 3 hetes terhességet mutatat és a többi hagyomanyos is december 11 volt utolsó mens 4 napja pisilés után a wc papíron egyhe barnazasom van kicsit görcsök majd elmúlik volt így már valaki?

Figyelt kérdés
jan. 8. 13:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre, ott nézik a hcg szintet és megvan hogy hány hetes lehet a terhességed. #10
jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

8.vagyok

Lehet nagyobb a terhesség igen, ritkán de előfordul.

Hogy értsd a saját példám.

Rendszeres 26 napos ciklusom van, amit követek. 12-13 nappal menstruáció előtt szokott lenni peteérésem. Most 5. hétbe vagyok, a baba középidőbe fogant ahogy a nagykönyv szerint megvan írva.

5 éve nem követtem a peteérésem, késés után 2 héttel mentem dokihoz. A baba nem 6 hetes volt, hanem 7,5. A 12 hetes ultrahang szintén megerősítette a korát.

Ilyen is van még ha ritka is... nem vagyunk robotok. Ezért mondtam h nálad is előfordulhat ha nem vagy biztos a fogamzás napjába. Én is csináltam digitálisat 4+3nál, akkor írt 2-3 hetet. Elvileg 2700-as hcg felett jelez 3+-t.

jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek

Clearblue a neve azt csináltam a hagyomanyosokbol 2 db babyboom 2db gólyahír

Még valami bio valami nem tudom mi a neve már pontosan ..

jan. 8. 21:30
 14/29 anonim ***** válasza:
Mi tőrtént
jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett azóta? Most ugyan így vagyok. Naptár szerint 5 hét 4 napos, és tegnap délután óta van barna pecsételésem.
jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok voltam pénteken magán orv nem lát babát azt mondta vagy kicsi a baba vagy nem vagyok terhes viszont bal oldali petefeszkemen van egy kis ciszta ami azt mondta ártalmatlan annyira pici e ahogy majd magától elmúlik és ha terhes is vagyok nem befolyásolja majd ... A Barazas elmúlt viszont 4 napja késik soha nem keset ... Hétfőre vissza hívot hátha akkor már látszódik valami na de én csináltam egy clearblue tesztet megint ami negatív lett ... Szóval nem hinném hogy baba lenne ... Most csak az bánt ha nem vagyok terhes akkor oké jojon még és próbálkozunk tovabb meg azt kellene hogy most legyek hormonzavaros ... Igazából összesen 10 db teszt mutatot pozitívat .. szeretném ha már vége lene ez a 2 hét annyira kimerítet
jan. 13. 19:03
 17/29 A kérdező kommentje:

A gyógyszert amit javasoltatok kérdeztem azt mondta nincs szükség rá .. ha meg akar maradni egy baba megfog ha nem.ugysem ...

Jajj és hüvely ultrahang volt olyan szinten fájt H ez nem igaz ... Pedig volt már nekem és nem volt ilyen érzés .. minden esetre remélem a ciszta eltűnik ....

jan. 13. 19:07
 18/29 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy azt mondta nem baj a barnazas pedig mondtam H kb 8 napja van
jan. 13. 19:09
 19/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem hát, csak valószínű progeszteronhiány miatt elment a babád... Az orvosod melyik búcsúban lőtte a diplomáját?
jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De azt nem értem hogy miért nem jött meg még ... Egyébként a nagy semmiért fizettem kb ugyan annyit foglalkozott az üggyel mind a többivel aki egy Ft se fizet sőt még én többet vártam ...
jan. 13. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!