Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nap van mestruacioig digitál...

3 nap van mestruacioig digitális teszt 3 hetes terhességet mutatat és a többi hagyomanyos is december 11 volt utolsó mens 4 napja pisilés után a wc papíron egyhe barnazasom van kicsit görcsök majd elmúlik volt így már valaki?

Figyelt kérdés
jan. 8. 13:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát ugye ha van kémiai terhesség akkor is késik. Tényleg amúgy keress másik orvost.
jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek vissza ... Valószínű hogy keresek egy másikat de melyik orvoaban lehet már bízni Magyarországon ?? Amiket lattni hallani mostanság ...
jan. 13. 20:09
 23/29 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek egy orvosnak se .... Azt hiszem amit látok vagy inkább úgy mondanám ha az orvos azt mondja minden rendben van nen hiszem el ... Egyszerűen annyi hibát követnek el hogy nem tudok bízni bennük és elhinni nekik amit mondanak. . pl nem rég azt mondták egy nőnek minden rendben lesz 2 óra múlva meghalt.. volt egy másik abortuszon vett részt kész vége haza ment majd otthon ki esik belőle az amit elkelletvolna hogy vegyenek a műtét alatt kérdem én micsinaltak ha nem abortuszt végeztek ? Rokonom sógornője szülés után 1 hetel meghalt nem tudják miért !! Sógornőmnek elfekelyesedet a császár után a hely benne hagyták a varátot ha nem foglalkoztunk volna vele bele hal maganorvishoz mentünk 100 ezer Ft volt hogy kiszedje a varatot Na ezért nem bízom bennük
jan. 13. 20:14
 24/29 A kérdező kommentje:
Egy hónapig járt orvosnál hozzá teszem és csak azt mondták minden rendben van kotozesre kell járni stb hát annyira rendben volt minden hogy ez történt amit le irtan
jan. 13. 20:17
 25/29 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek, ugye az a szerencsésebb ilyenkor ha van olyan orvos akihez régóta jársz és megbízol benne. Én ugyanahhoz a nőgyógyászhoz járok terhesgondozásra akihez előtte is jártam, a héten voltunk 12 hetes genetikain, a férjemet is behívták, kb fél órát ott voltunk, mindent elmagyarázott részletesen, kitöltötte a papírjaimat amiket kértem. Azért ilyen embernél szívesebben hagyom a pénzem
jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

" A férjemet is behívták"

Mert amúgy nem mehet be vagy mi? 🥺 Nekem bejött minden uh-n, minden vizsgálaton ott volt velem. Hát ez megy Magyarországon? Kérdező sajnálom a történteket. Szerintem a barnázással viszont ha ma negativ lett a teszted de egy hétig pozitív volt akkor ott lezajlott valami benned :(

jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Igen 26 os

Tudom sajnos az a baj hogy amíg nem jön meg addig felesleges lenne próbálkozni 😥

jan. 13. 22:47
 28/29 anonim ***** válasza:
26os nem, hanem igazából elég pici a magánorvosom a rendelője, én nem kérdeztem rá, hogy bejöhet-e meg amúgy is jobban stresszeltem azon, hogy minden rendben legyen :D Gondoltam majd elmegyünk babamozira. De az orvos meg az asszisztens kérdezte meg, hogy egyedül jöttem-e és hogy akkor a férjem nem e jön be.
jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Rendben igy már értem :) Csak sok helyen hallom, olvasom hogy van olyan intézmény ahova az apuka nem mehet be Magyarországon, én nem ott élek :)

26

jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!