Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok. A...

11 hetes kismama vagyok. A párom elkapott valami hányásos hasmenéses vírust, be is lázasodott. Teljesen rá stresszeltem hogy lehet e baja a babának, ha én is elkapom? 🥲

Figyelt kérdés

febr. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lesz.

Ha lazas leszel, csillapitani kell a lazat mindenkepp, mert a magas tartos laz veszelyes. Ha hasmenesed van akkor sokat inni, ennyi. Hanyas ha nagyon sok lenne akkor infuzio ( ha belegondolsz van aki megig hanyja a terhesseget eleve )

De nem kell bepanikolni, nagyon keves "hetkoznapi ' betegseg az, ami veszelyes a babara , es a legtobb gyogyszer is biztonsaggl szedheto.


Egy egeszsegugyis.

febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne? Rajtam is átment novemberben, szerencsére 1 nap alatt. Az ég világon semmi baja nem lett a babának.
febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
febr. 19. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes terhes voltam, amikor olyan hasmenéses vírust kaptam el, hogy menni is alig tudtam.

Semmi baja nem lett a babának.

febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Toxoplazma, Listeria, baranyhimlo, rozsahimlo, lepkehimlo, ezek a veszelyesek meg a tartos magas laz. A tobbi ismert nem :)
febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most lehet van valami ilyesminek szezonja, két napja ebbe vagyok benne én is. Jobbulást, ha netán elkapnád, ezek tényleg max 1-3 napig rosszak.
febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz, nyugi

Én is elkaptam sajnos. Kórházban is voltam, de csak a sürgősségin, kaptam infuziot, hogy ne szaradjak ki és utána jobban is lettem.

Dietaztam pár napig és gyorsan helyre jöttem

Úgyhogy nyugi

febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugy tudom a kez lab szaj virus veszélyes nagyon a magzatra csak! Az 18. Hetig okozhat vetélést. Illetve azt hiszem 1 van még ami veszélyesebb az haszonállatok által hordott virus . Szoval kecsket baranyt ne nagyon simogass terhesen
febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!