Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, sajnos nagyon sokat stresszelek, es mar nagyon aggaszto, probalok minnel nyugottabb lenni, de sajnos nem megy! Ti mit szedtek, isztok, esztek ami stressz oldo? Jo lenne nyugotnak lenni, feltem nagyon a kis eletem ertelmet.

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

azt kell megértened, hogy pont a féltéssel ártassz neki.

és ez a születése után is így lesz.

vedd egy kicsit lazábban

2012. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a terhességem 4 hónapját szinte végig sírtam, nem hormonok miatt, hanem mert rossz dolgok történtek velem. Egészséges a pici babám és nagyon nyugodt. Én is nagyon féltettem de hál Istennek semmi baja nem lett emiatt. Én nem szedtem semmit, nem tanácsolták még a valériánát sem. Talán egy homeósat, azt nem tudom.

Próbálj megnyugodni és ne izgulj minden rendben lesz. Légy sokat friss levegőn, barátokkal, családdal.

2012. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani, hogy nyugodj meg, mert most nem csak magadért vagy felelős, de ezen én is átestem, ezért tudom,hogy milyen. Ha nem szedsz magnéziumot, akkor azt lehetne, meg nekem nagyon bevált a citromfű tea és azt ihatod nyugodtan, semmi baja nem lesz kis életed értelmének. De hallgass az ösztöneidre, ha nagyon nem megy nyugodtnak lenni, akkor beszélj az orvosoddal, biztos ellát pár jó tanáccsal. sok sikert.
2012. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a kicsim miatt is aggodom,de mar nem anyira mint eddig,mas okai vannak a stressznek.....

erre kenne segitseg,es az a baj hogy amugy is nagyon stresszes emberke vagyok,es most hogy terhes vagyok minden kis szarsagon fel kapom egybol a vizet,de most nagyobbak a gondok....

2012. márc. 12. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem magához a stresszhez való hozzáállásásodat kellene megpróbálni megváltoztatni. a külső segítségek (bogyók stb.) csak ideiglenes megoldások volnának egyébként is. mérlegeld azokat a dolgokat, amin stresszel, érnek e annyit?

ha nem tudod befolyásolni tudatosan, keress fel egy kineziológust (pl. napfényes gyógyközpont)aki segít feloldani benned ezt a beidegződést, hiszen akkor minden bizonnyal egy tanult helytelen viselkedés ez nálad.

2012. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tultengo hormonok extra segitseget nyutanak neked, ha amugy is stresszes vagy!

En is mindenen felkapom a vizet, olyanon is amin nem kellene, aztan meg gyotrom magam, hogy miert is kiabaltam, stb.

Sokszor az is segit, ha valakivel meg tudod osztani a bajodat.

Esetleg, ha itt megosztod (itt nev nelkul meg tudod, senki nem tudja, hogy ki vagy, neved nincs ott sehol)

Ha kiadod magadbol megkonnyebbulsz, esetleg meg olyan tanacsot vagy velemenyt is kaphatsz, ami segit a gondjaid megoldasaban.

Sok sikert!

2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem tudjuk min stresszelsz,de a kiváltó okon kellene változtatni(pl. párkapcsolat,munkahely,családi kapcsolat stb.),illetve a problémát kezelni,megoldani.
2012. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!