Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok. A...

15 hetes terhes vagyok. A barátaim elhívtam fürdeni, valószinüleg hévizre mennek. Félek, hogy ártani fog a terhességemnek. Szerintetek elmehetük velük? Nem lesz gond belőle?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Most nyáron voltam Hévízen, de nem volt forró vagy meleg része. A belső fedett részbe van ilyen fehér lúgos rész. Na abba ne menj szerintem.


De kint kb hidegebb a víz mint ha télen vennél egy forró fürdőt a fürdőszobában. Kb 25fokos a víz a kinti részlegen(bár modjuk változó,elvileg attól függ merre úszkálsz. De ott is kérdezhetsz ha majd ott lesztek. De ártani tuti nem árt.

2010. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Javaslom, ne menj. Én ugyan szakmám szerint értek a dologhoz, de nem mennék terhesen többek között radioaktiv vizbe sem.

Ha van olyan rész, amiben "sima csapviz" van, tehát mint bármilyen usziban, oda benmennék.

2010. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Ja és a termálvizekbe terhesen és kisgyereknek tilos bemenni, ki van irva mindenhol.
2010. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Na most nem azért mondom, de felelőtlenség olyat mondani, hogy nem árt! Dehogyisnem, ártHAT, és egy felelősségteljes kismamának nem szabad kockáztatnia. Már csak azért sem, mert mi van, ha ilyenkor vizesen megfázik? Még csak gyógyszert sem szedhet, nem hiányzik a baj, meg a láz, a fertőzésről nem is beszélve! Én nem terhesen is olyan fertőzést szedtem össze, hogy 2 évig voltam P3-as citológiájú a gyulladástól! Úgyhogy csak óvatosan, és én kimondottan azt a tanácsot adom, hogy NE menjél ilyen helyekre a terhességed alatt!
2010. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! A tófürdő nem meleg vizes, ahogy az ember várná, csak langyos, de ettől függetlenül az orvosodat kérdezd, ne minket! Sok sikert!
2010. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ÁÁ! Nem éri meg. A kisbabám fontosabb. Inkább nem megyek.
2010. okt. 24. 22:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy se strand, de gyógyfürdő, se semmi ilyesmi medencés megoldás. Max. -mert ez még nyáron volt- tengerparti nyaralást tervezzünk, azzal nincs gond. De a többit messziről kerüljem el, többek között a fertőzések miatt.
2010. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A gyogyvizek arthatnak a babanak. En peldaul egy olyan furdore mentem(Tusnad furdo, Erdely, Hargita megye), ahol a viznek ertagito hatasa van. Ha bementem volna, valoszinuleg elvetelek. En ott kerdeztem megy egy klinikan, hogy milyen hatasa van a viznek, es hogy kismamaknak mennyire ajanlott...

Ha van valami latvanyossag Hevizen, esetleg erdo vagy valami, elmehetsz szerintem egy setara, de furdozni nem ajanlatos.

2010. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az orvosom, de máshol is olvastam, hogy gyógyvízbe tilos, de a medencét, sőt a tavakat sem ajánlják. Én voltam nyaralni 11 hetesen egy gyönyörű 5 csillagos szállodában szép medencékkel, de nem mentem be. Csak a tengervízbe. Úgyhogy a gyógyvíz árthat, a sima medencében meg nagyon könnyen el lehet kapni ilyenkor bármilyen bacit.
2010. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utólag is bocsánatot szeretnék kérni a biztató kommentáromra. Elnézést:/ Ebből is látszik,hogy sokszor mennyire megbízhatatlan az internet/idegenek véleménye. Légy mindig megfontolt! Még egyszer bocsi. :(
2010. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!