Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+3 hetesen a hasamba könyökö...

38+3 hetesen a hasamba könyökölt a nagytesó. A baba már az egesz hasam kitölti. Mennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Oké, hogy védi a magzatvíz a babát, de ez szerintem kisebb terhességi korra igaz. A hátamon feküdtem, figyeltük a baba mozgását, a nagylányom meg ahogy engem megölelt a könyökével kicsit a tesójába könyökölt. Ez 10 perce volt. Utána egyből kicsit bekeményedett a hasam, fájni nem fájt, a picit azóta éreztem mozogni.

Ti elmennétek kórházba?



febr. 23. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Nekem is rendszeresen belefejelt, térdelt a hasamba, hiába próbáltam megakadályozni. Nem lett semmi baja, csak szr érzés volt.

febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a terhesség legvégén is csinálta? Nekem is beleütött, könyökölt mar többször, de most pont ott volt a baba.🙄
febr. 23. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én elájultam 34vagy 35 hetesen, hassal előre estem, nem lett semmi baja szerencsére, úgyhogy szerintem simán kibírja. Nst-n is volt hogy rendesen megmozgatták a hasam, kb benyúltak és a babát fogták😅
febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék
febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék. Túlparázod.

A magzatvíz most is védi és a víz az ugye összenyomhatatlan. Ha történt volna valami, akkor megrepedt volna a burok és szivárogna a víz.

febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 33 hetes vagyok, nekem is folyamatosan belekönyököl.
febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

39 hetesen leestem a lépcsőn mert már nem láttam a nagy hasamtól.

Semmi baja nem lett a picinek nyugi. Minden rendben van! Erősebbek mint gondolnánk.

febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
41 hetesen volt 14 hónapos a "nagy". Állandóan a hasamat találta meg, keményedett is egy-egy jobban sikerült találat után, de baj nem lett azon kívül, hogy fájt és idegesített, hogy miért MINDIG a hasamat. :D
febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem egetnem magam, hogy nem tudom annyira az anatomiat, hogy vizzel van korulveve, ergo semmi baja nem lesz.
febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Ne foglald a kapacitást olyanok elől, akiknek tenyleg bajuk van.
febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!