Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mai napon 4x volt sárgás...

A mai napon 4x volt sárgás székletem (nem hasmenésem). 38+3 hetes vagyok. Ez mennyire lehet SOS? (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Ekcémás lett a kezem és amikor az "fellángol" a kézfejemen akkor a combomon és a karomon is szoktam néha viszketni, mindig ugyanott, de nem túl sokszor, általaban fürdés után. Ez a hetek alatt előfordult többször, de kis területen, nem viszketett sokáig, ezt csak a bőrgyógyásznak mondtam, ő nem foglalkozott vele.


Eközben a harmadik trimeszteri vérképem jó lett, a máj és epe értékei jók, az alkatikus foszfatáz 111, max 119 lehet.


A vastablettám nem szedem 4 napja, az eddig mindig feketére színezte a székletem. Lehet már régóta sàrga lenne, ha nem szedtem volna a vasat?


Most olvasgattam és megijedtem, mert az epepangást elvileg a rutinlaborból max az alkatikus foszfatáz mutatja ki. Olvastam, hogy a babára az epepangás nagykn veszélyes lehet, tünete a viszketés (bár napok óta nem volt), a sárga széklet stb.


Már a héten 2x jártam meg a kórházi nőgyógyászatot más miatt. Ma is, de még nem említettem. Most ez szerintetek várhat hétfőig, hogy ne menjek be?



febr. 24. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok hidd el jobb, hogy bementél. Jobb, ha kiderül, hogy semmi baj mintha van. Mikor én szültem az egyik kismanának a 3 ból akik emiatt voltak benn egyik nap olyan magas volt a szintje, hogy mentek is indítani a szülést. Ez nagyon veszélyes tud lenni a babának. Kívánom minden rendben legyen!
febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!😊

Igazából elég paramami vagyok, pedig már ő nem az első gyerkőc, de a környezetemben mindenki szerint túl reagálok mindent és az orvosok szerint is, de én is inkább az "inkább többször feleslegesen, mint 1x,ha baj van ne" elvet vallom, csak most próbáltam nem egyből a legrosszabbra gondolni. Azóta amúgy a kezem is viszket és a baba elcsendesült, így még azért nem vagyok teljesen nyugodt.

febr. 25. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!