Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokta ezt csinálni a babátok...

Szokta ezt csinálni a babátok a pocakban?

Figyelt kérdés

Mikor megmozdul és mozog, majd oda teszem a kezem abba hagyja, es nem hajlandó megmozdulni. De ha elveszem a kezem és várok kicsit akkor biztos, hogy utána lerugdos😂

Akkor mikor sikeresen elérem azt, hogy akkor is csinálja mikor ott a kezem, hogy érezzem és hívom az apjàt, hogy na most gyere gyorsan nézd meg, párom ráteszi a kezét és várunk perceket, hogy aztán semmi ne legyen belőle.


Aztán most is az volt, hogy elment a párom itthonról, a babóka elkezdett rugdosni, éreztem is a kezemmel is látszódott is 5 percig csinálta, de persze mikor párom itthon van akkor nem csinálja. Egy kis vidit tudtam neki csak készíteni róla de hàt most na. Már lassan a vége fele járok és még sose sikerült éreznie a páromnak :((


Én nekem jó mert én érzem meg látom de valamiért ha ő teszi oda a kezét nem csinálja.



febr. 26. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanez, szétrúgja a csípőcsontom, de ha ott az apja keze meglapul🤣

Valahogy megérzi vagy nem tudom de nagyon érdekes.

febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt csinálta nekem is. Mondjuk, nem a vége felé. Írtam is ki hasonló kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az elején ezt csak a férjemmel csinálta. Szóltam neki gyere gyere mozog. Szegény szaladt kéz a pocakra, majd baba megáll. Ezt eljátszotta rengetegszer. :D
febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor csinálta ezt hogy "csendben maradt" mikor le akartam videózni ahogy "hullámzik" a hasam miatta. :D

Egyébként én észre vettem hogy mikor zuhanyzok az egyik oldalra nagyon kinyomja magát akkor szoktam a férjemnek mutogatni. Plusz este ha lepihenunk már az ágyba egy idő után elkezd akrobatikázni a hasamban na akkor sikerül elcsípni a férjemnek hogy mozog.

febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!