Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hagyja abba a mozgást,...

Miért hagyja abba a mozgást, ha odateszem a kezem?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy nagyban megy a mozgás odabent, de ha odateszem a kezem, akkor abbagyja. Mintha arrébb menne...

Ez miért van?

18 hetes vagyok.


2023. júl. 5. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mi a gondolatod? :)
2023. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt akkor csinálta, ha hideg volt a kezem. Ha meleg volt, akkor imádta rugdosni.
2023. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam ilyen. Ha èn odateszem a kezem akkor már nem hagyja abba. De bizony apának, tesónak azonnal abbahagyja. Járunk nstre is már. Múlthèten folyamatosan ellökte magát a tappancsoktól 4x kellett újrakeresni.
2023. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Az én lányom sem szerette ha simogattam a hasam, észrevehető volt hogy mindig elhúzodott onnan, szinte feszengett olyankor. Sosem hallottam még azelőtt ilyenről de akkor

ijesztő volt ez számomra. Nagyon lusta baba is volt, alig mozgott terhesség alatt, nálunk kimaradt az éjszakai vadulás, koraszülött is lett mintha utált volna bent lenni.

2023. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadik babámat várom, és azt vettem észre mindháromnál, hogy amíg nem szokott meg egy kezet, addig mindegyik abbahagyta a mozgást. Idő kellett, mire "felismerte" az új emberek kezét (apuka, nagymamák stb.). Mindegyiknél másképp mozogtak, mintha tudná, ki az... Persze lehet, hogy ezt a részét csak beképzelem :)
2023. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Babámat várom, 2, 5 éves kisfiam ha a hasam közelébe megy már el is indul, felebred egyből, rugdos. Férjem ha csak ránéz a hasamra már meg is áll. Nagyon ritkán tudja elcsípni a mozgását. Engem már megszokott, rugdossa a kezem. Szóval biztosan van ilyen.
2023. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából én arra gondolok, hogy még ismerkedik ő is az őt érő hatásokkal, nem tudatosan, de reagál már dolgokra... De akkor ennyi. Majd fog még oda is bújni talán.😄
2023. júl. 5. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
3. babám csinálta ezt. Hasra tett kézzel aludtam el az utolsó hetekben, akkor hagyott aludni :D
2023. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
😄Ez jó!
2023. júl. 6. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!