Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen repüléssel mik a...

Terhesen repüléssel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz egy munkaügyi utam, akkor 26. hétben leszek. Nyilván addig még sok minden változhat, de ha nem lépnek fel addig komplikációk, ez még beleférhet? Érdekelnének a tapasztalatok a repülés kapcsán, van-e valami, amire érdemes figyelni, vagy tudni előre.

márc. 8. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindenki más, így nem tudni, hogy neked mi férne bele. Nomeg nem mindegy hogy Budapest-Amszterdam vagy Budapest - Sydney a távolság
márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest-Hamburg, szóval nem hosszú út
márc. 8. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán, 27 hetesen mentem. Ismerős kolléganő 28 hetesen pont Ausztráliában is járt. Egy problémamentes terhességet a 28. hétig bárhová visznek. A 28. hét után igazolást kérhetnek, és bőven a vége felé kezdik megtagadni 36-37. hét). Ikerterhességnél talán 32. hét.
márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Repülőtársaságtól függ, de a 32-34 hettől nem lehet repülni elvileg, így még simán időben leszel.

Én is 26 hetes terhes voltam, amikor mentünk nászútra kb 4 órás repülőút volt. Semmi gond nem volt :)

A lényeg, hogy előtte egyeztess azért az orvosaiddal, ha egészségügyileg rendben vagytok a babával, akkor nincs akadálya.

Tőlem nem kértek semmilyen papírt a reptéren, senki semmit nem szólt, pedig már volt bőven pocak.

Én azért vittem a kiskönyvem.

márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 26 hetesen repültem a nyáron, minden rendben volt, semmit nem kértek tőlem. (Wizzair) Bár amilyen lenge ruhában voltam, szerintem nem is nagyon látszott a pocak, szóval fel se merült.
márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!