Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babára rátekeredetett a...

Anneee25 kérdése:

Ha a babára rátekeredetett a köldökzsinór, abból az anya érez valamit? Van jele?

Figyelt kérdés

26. Hetes vagyok. A baba egy órája folyamatosan mozog. Rebegő/remegő/Verdeső mozgás, nem a megszokott.

Lent a császárhegemnél érzem. Eddig sokkal feljebb éreztem.

Már mindenre gondoltam, pl. Hogy beleakadt a köldökzsinórba.

Vagy ez lehet normális?



márc. 17. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, azt nem lehet észrevenni. Persze, lehet normális, de ha nagyon eltér a megszokottól és ennyire izgulsz, inkább nézesd meg. Ha ne adj Isten, arról lenne szó, amit írsz (azért erre szerencsére nagyon kicsi az esély), akkor viszont nem ér rá napokig.
márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Holnap bemegyek kórházba, csak a ma éjszakában voltam bizonytalan..

Eddig haránt feküdt, lehet most befordult fejvégű pozícióba.

Általában ilyenkor szokott aktív lenni. De nem ennyire.

márc. 17. 00:52
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Kisfiamra haromszor volt a zsinor ratekeredve, megszultem siman igy is, szoval az nem feltetlenul jelent gondot, ha rajta van. Es persze nem ereztem.

Nem lehet hogy csuklik amugy?

márc. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden babára rátekeredik, ahogy forog. Extrém esetben veszélyes csak.
márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hatszor volt a lányom nyakán a zsinór, nem éreztem belőle semmit. Szülés közben is csak annyi “jele” volt, hogy nagyon magasan volt, nem ereszkedett le. A műtőben derült ki, miért.
márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Szintén úgy mint az előző válaszolónál... Nem ereszkedett le, a műtőben derült ki, hogy kétszer a nyakán volt a köldökzsinór. Nem lehet érezni. Remegő, verdesó mozgások nekem is szoktak lenni...ha előtte csuklott, jól felhergelte magát, aztán szétboxolt 🤣🤣
márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a pocakban mozognak, milliószor fog körétekeredni még a zsinór, és utána le is tekeredik róla majd. Nincs jele, nem érzed, de jelentősége sincs. Szülésnél lehet ebből egyedül probléma, mert akkor meg tud feszülni, elzáródhatnak benne erek, visszatarthatja a babát, mittudomén, de amíg pocakban van, addig ez egy mindennapos esemény, amitől nem lesz baja a babának.
márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Furcsa hogy mindenhol azt olvasom nem probléma, mégis egy ismerősömnek meghalt a babája 25-26 hetesen mert rá tekeredett ..
ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

8-as, legkozelebb kerdezd meg a pontos infokat, mielott feleslegesen riogatod itt a nepet.

Nem szimplan attol tortent ez a tragedia, hogy ra volt tekeredve, kulonben kb minden magzat igy jarna, hiszen ez elkerulhetetlen a mehben.

Ennek tobb oka lehet, hogy miert es mit okozott, en most nem fogok itt talalgatni, kerdezd meg az ismerosod, ha tudni akarod.

ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Igenis főnök!
ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!