Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Veszélyeztete...

18 hetes vagyok. Veszélyeztetett terhesség és az orvosom azt mondta hanyagoljuk a szexet mert keményedik a hasam. Persze Ők az elsők de az a baj hogy nagyon kívánom a szexet és nagyon feszült vagyok hogy nem lehet.Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

#szex #haskeményedés #Veszyeztetett terhesség
márc. 24. 23:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%

Ezt a sok prűd ősmamit… Azért a szex jut eszébe, mert a párjával szeretne együtt lenni. Intimitásra vágyik, érintésre. Ha valaki kívánja a szexet, az nem lesz állat, csak mert ti fagyasztott spenót szinten vagyok libidóügyileg. Nyilván nem szabad behatolásos szexet neki, erre gondolt az orvosa. Erre idejöttök és támogatás helyett csak odaköpitek, hogy aki ilyenkor enged a vágyainak, az egy állat, majd koraszül, elvetél, stb.. Mennyi empatikus csoda nő van itt, nem szégyellitek magatokat?

Kedves kérdező! Próbáljatok többet összebújni, sokat ölelgetni a másikat, simogatni, csókokat adni. Ez is segíteni fog, felszabadít benned egy kis örömhormont. Valószínűleg azért vetíti az agyad a szexuális vágyat, mert a testközelség hiányzik neked. Ezt nem tiltja senki sem. A szex nem feltétlenül csak annyi, hogy behatolás történik. Ennél vannak tartalmasabb alternatívák is.

Ja és figyelj oda a kajára is, próbáld ki az ananászt, egy-egy kocka jó minőségű csokit. Ezek mind segítenek a hormonrendszerednek.

márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
76%
#21! Hú, de sötét vagy te! A szextilalomnak a lényege úgy 90%-ban, hogy ne legyen orgazmus, mivel méhösszehúzásokat okoz. De te biztos jobban tudod, mint az orvosa, hogy mit tiltott meg.
márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
33%
Jó kiéhezett lehetsz, ha neked egy csóktól meg öleléstől már jön az orgazmus.
márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
70%

#23!Ezt írtad, te szerencsecsomag:

"Nyilván nem szabad behatolásos szexet neki, erre gondolt az orvosa."

Szó se volt arról, hogy behatolást nem enged. A leírás alapján semmilyen szexet nem enged. A kérdés meg arról szól, hogy a SZEXET kívánja a kérdező, nem azt, hogy megöleljék🤦🏽‍♀️Amiket írtál, valószínűleg egyébként is van, mivel attól nincs eltiltva, még puszit is adhatnak egymásnak 🤣 Szóval a válaszod marhára nem releváns.

márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
8%

Imádom, amikor az általam leírt típus önként jelentkezik elrettentő példának. Még egy kicsit igyekezz jobban, jót nevetek ilyenkor.

Nem biztos, hogy a kérdező gondolt arra, hogy a szokásosnál több testi kontaktust tartsanak fenn szexualitás nélkül. Itt a lényeg ezen van. Az, hogy a szexet kívánja, sima kivetülése az agynak. Hormonok, tudod. De valójában csak azért kell neki, mert testi kontaktusra vágyik plusz még tiltják is, tehát a fejében van a gondolat. Hiszen mindenkinek az kell, amit nem lehet.

Alternatívákat írtam neki, ti meg leállatoztátok. Azért gondolom látod mi a különbség.

márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
62%

Jól van kis szexuálpszichológus, pihenjél.😂

Egy szót nem írt arról, hogy nem a szexet kívánja, hanem egyéb testi kontaktust. Ez már a te fantáziád.

Én ugyan nem állatoztam le. Tőlem aztán dughat is, max.elveszíti a gyerekét. Kit érdekel? Nekem az a dolgom, hogy a sajátomra vigyázzak.

márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%

21-es. 5 vagyok. Te komolyan ritka egy buta ember vagy. Hol ősmamásiág az, ha a gyerek és az anya élete érdekében NE szexelj. Ebben semmi ősmamiság nincs. Prűdnek meg végképp nem mondanám azt aki betart egy orvosi utasítást.

Neked lerajzolni kell, hogy a nincs szex az nincs szexet jelent? Egy normális párkapcsolatban eleve ölelkezik az ember vagy te csak akkor puszilod meg a férjed, ha szexeltek? Uram atyám ilyen hülyeséget. A nincs szex az nincs szex. A szexuális izgalom vérbőséget okoz és csak mondom a méh megduzzad. Na már ezt sem lehet ha nincs szex nem csak orgazmus és behatolást kell kerülni. Egy normális ember agya felfogja, hogy ilyenkor az élvezetet és a vágyat nem lehet kiélni. Vegyük az én példám. Én még úgyis véreztem és voltam kórhába, hogy minden tiltast betartottunk. Ha azzal a felkiáltással, hogy de én szexelni akarok megtettük volna nagyobb a valószinűsége, hogy a méhlepény megreped és vagy a gyermek vagy én mindketten meghalunk, ha nem érünk kb fél percen belül kórházba, vagy a méhemnek is annyi lehetett volna. Tehát gondolkodj mielőtt ilyen baromságokat hordasz össze, hogy mindenki prűd akinek fontos a gyermeke meg a saját élete és betartja az orvosi utasítást.

márc. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
71%

"Ha valaki kívánja a szexet, az nem lesz állat, csak mert ti fagyasztott spenót szinten vagyok libidóügyile"


Nagyon durván buta vagy, hogy még minimális szövegértelmezés sem megy, de mindig az ilyen primitív emberek az ösztönállatok, szóval nincs benne semmi meglepő igazábó, hogy ostoba vagy.


Tudniillik, senki nem azt írta, hogy az állat, aki kívánja a szexet, hanem az, ami nem bírja megállni, mikor el van tiltva, mert a dugási ösztönde felülír mindenféle más emberi ösztönt, értsd. felelősségvállalás, aggodalom a magzat iránt, az állatokat irányítja ilyen szinten az ösztön, mint titeket.


Normális, értelmes ember pedig előrébb helyezi a születendő gyereke életét és nem kockáztat, akkor sem, ha szexelni akar, mert nem állat, aki nem bírja megállni, mert nincsenek benne korlátok.

márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom 21# te tényleg primitív és buta vagy nagyon. De legalább ne reklámoznád és égetnéd magad. :D hahaha. Tehát szerinted a puszi, ölelés nem történik köztük?:D Nálatok csak akkor van,ha nincs szex? Érdekes. Szerintem ez a kérdezőhöz is eljutott már és nem ez a probléma. :D Gondolod akkor megszületik ez a kérdés?

28# Egyetértek,mindig aki ennyire buta,tanulatlan,azok az ösztönlények inkább.

márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
37%
Tilos az orgazmus is ilyenkor? Mert azt álmában nem tudja szabályozni valaki, főleg ha vágyik rá
márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!