Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés után újra vérzés hát...

Vérzés után újra vérzés hát hetesen?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok. Néhány napja volt már egy kis pecsételésem, rózsaszín maszat. Befektettek a kórházba. Progeszteront kaptam (prog. exeltis), de azt is úgy kellett "kérnem" amúgy. Másnapra el is múlt a vérzés, azóta se volt semmi. Tegnap volt uh-om, mindent rendben találtak, már van szívcső pulzálás is. Haza is engedtek volna ma valószínűleg. Ma reggel megint vérzek egy kicsit. 😓 Vizit ezután lesz, de persze tök ideg vagyok. Valaki volt már így?
márc. 27. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én a 17.hétig 7x véreztem. Nekem kórházba sem kellett feküdnöm, progreszteront sem kaptam. Sosem látták az okát.

2,5 éves már a lányom.

Utána terhességnél pedig elég volt 5csepp vér, az jelezte, hogy 6hetesen elment.


Hogy nálad hogyan alakul, azt csak a jóisten tudja.

márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Így, ahogy az első írja. Én is véreztem az első 7 hétben, kaptam progit, most vagyok 15 hetes. De nem lehet 100%-ra megmondani, mindenkinél más.
márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mindenkinek más, nem lehet megjósolni semmit, csak ilyenkor próbál az ember olyanokat olvasni, hogy minden rendben volt mégis...

Közben megvolt a vizit, annyit mondtak hogy feküdni kell. Úgy szerettem volna hazamenni. 🙁

márc. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!