Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt depresszió közeli állapot...

Volt depresszió közeli állapototok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok. 2-3 hete kezdődtek az állandó rosszullétek,folyamatosan fáradt vagyok és pihennék. Jelenleg a húsvét miatt nem dolgozom,de előre félek,hogy mi lesz,ha mennem kell újra dolgozni,mert az itthoni feladatok ellátása is nehezemre esik. Ezen kívül borzasztóan kedvetlen vagyok,nincs kedvem semmihez,senkihez legszivesebben csak feküdnék egesznap. Nem tudom mi történt velem egy energikus nőnek mondanám magam,aki folyamatosan csinál valamit. A babának nagyon örülök,tervezett baba.
márc. 27. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonok. Teljesen normális az állandó fáradtság az első trimeszterben. Idővel javul majd elmúlik.
márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam is. Teljesen. Végig tudtam volna 24 órából 24et feküdni, csunya elmondani, és persze nem szószerint értem, de a "retek megevett"... nem volt kedvem takarítani, mosni, főzni, kutyát sétáltatni. Az emberekhez annyira nem volt kedvem hogy néha a telefont se vettem fel szándékosan. 🥲 kb 13-14hét közt múlt el ez a probléma... :) azóta minden oké, jővök megyek, barátnőzök, takarítok, és várom a kislányom minnél jobban. 😍😁 nyugi jobb lesz 😊
márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló, főként amiatt, hogy 16. Hétig állandó hányingerem volt és sokat hánytam is. Kb csak túlélő üzemmódban voltam, és ez viselt meg lelkileg.

Ahogy enyhült a rosszullét, a hangulatom is jobb lett.

ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!