Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok, és a...

16 hetes kismama vagyok, és a mai nap délutánra olyan diszkomfort érzésem lett ott lent, plusz folyást is tapasztaltam. Mit tehetnék az ügyeleten kìvül?

Figyelt kérdés
Orvosom szabadságon van a héten, jövőhéten megyek hozzá csak, a helyi ügyeletből pedig nem kérnék, mert mikor vezessel fordultam hozzájuk is elzavartak hogy ez annyira csekély hogy majd ha dől akkor menjek vissza. Folyásom enyhén sárgás szìnű, nem bűzös, nem viszket, inkább égő érzést tapasztalok. 😪 féltem a babámat. Esetleg a lactofeel hüvely gél segìthet ameddig el nem jutok az orvosomhoz? Használta valaki? Köszönöm ha segítetek.

márc. 28. 18:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig az ügyelet jó lenne, mert elég hosszú lesz a hétvége. Én lehet megkísérelném nappal, ne este menj be, hátha normálisakat fogsz ki.

Addig is megpróbálhatod a lactofeelt, de ha ég akkor az gomba, annak nem sokat fog érni, akkor már inkább canesten. Ártani egyik sem árt, de lehet hogy nem is használ.

márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom holnap az ügyelettel, csak már fél az ember bemenni. :( annyira bunkón és megalázón tudnak beszélni, hogy ez meg az nem ügyeleti probléma... 7hetes terhesen vérzésem volt, elküldtek hogy majd ha dől akkor menjek vissza, mert hogy ez olyan kicsi terhesség hogy úgysem tudnak vele mit kezdeni. Félek bemenni. :(
márc. 28. 20:15
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, állj ki magadért nyisd ki a szádat. Komolyan.

Ha bunkók lesznek, megmondod, félsz az esetleges felszálló fertőzéstől, ezért jöttél be.

márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező,muszáj kiállnod magadért. Hidd el,majd amikor megszületik és dokihoz kell vele menni,lesznek cifra dolgok sajnos.
márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj ügyeletre.

Én is hasonló tünetekkel mentem egy péntek délután, viszonylag rendesek voltak, még nyugtatgattak is, hogy csak a kezeletlen fertőzés okozhat bajt (=jól tettem, hogy bementem).

A vérzésnél tényleg nem sokat tudnak tenni, főleg ha már kapsz progipótlást, de a bunkóságra nincs mentség, megvizsgálni meg meg kell azért, lehet hematóma vagy más is, aminél nem árt a kímélet stb... Sajnos ez ilyen, ki vagyunk szolgáltatva ilyenkor, de a baba miatt én lenyelem a békát, fő az ő egészsége, nem az én önérzetem...

márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
A hugomat anno elküldték a sürgősségiről mert bement, hogy pozitív volt a tesztje de barnázik. Hazament, magára hívta a mentőt, bent jól lecseszték, de szerencsére kapott progreszteront és azóta megszületett a baba.
márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az lemaradt bocsi, hogy ilyen tünetekre nekem nagyon bevált a Micovag (azt nem tudom, hogy terhesen lehet-e alkalmazni, arra mindenképp kérdezz rá, vény nélkül kapható).
márc. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosom, aztmondta szedjek aktil duot, és használjak lactofeelt. Mondta ő is hogy az ügyeletről ezzel a problémával sajnos elfognak zavarni. :( soha nem bocsájtom meg magamnak ha valami baja lesz a babámnak. 😪
márc. 29. 07:15
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem értem kérdező. Mármint ha mi miatt baja lesz?Mit nem bocsájtasz meg? Remélem nem a fertőzésre gondolsz,mert tuti kútba ugrok mindjárt. :D Akkor én minden ilyennél depressziós lehettem volna,mert soha az életbe nem volt ilyen jellegű bajom,de a terhesség alatt konkrétan 2-3 hetente végig. Hol antibiotikum kellett,hol kúpok,majd újra kúpok. A végén is volt a kenetbe. Mindezt úgy,hogy betartottam a higiéniát,veszélyeztetett voltam tehát idegen helyen se wc-ztem,stb. Ahogy megszületett,nézettünk utána is kenetet többször,mindig negatív volt. Most a másodiknál pedig semmi nincs. Ez ilyen.
márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A felszálló baci veszélyes, utolsó..
márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!