Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dulcolax terhesen, ebből...

Dulcolax terhesen, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Nincs rajta, hogy ne lehetne, a gyógyszerész se mondta, mikor kérdeztem.


(Kefír, szilvalekvár, tönkölykorpa minden reggel megvan, 0 eredménnyel. És rengeteget iszok. Másfél hete tart ez az állapot.)


Mikor bevettem 1 db Dulcolaxot, semmi nem történt.


Bevettem következőre egyszerre kettőt.


Olyan görcseim lettek, azt hittem, meghalok.

Persze, kijött rendesen, aminek ki kellett, de ilyen áron elgondolkodtató, 1 db-ot se többet.


A babának lehet így baja? Árthattam vele? :S


8 hetes vagyok.



ápr. 28. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de azért hívd fel az orvosod. Nekem is ajanlottak hashajtot. Szedj széklet lazitot. Nekem azt írta fel a doki napi 2-3 szor és szülés utara is kellett szedni. Nem volt problémám.
ápr. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem árt. Én útifűmaghéjat ettem az segített semmi más.
ápr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos legkorábban a védőnővel tudok csak beszélni, őt holnap mindenképp keresni fogom.


Útifűmaghéjat lehet, megpróbálom, meg veszek valami gyengébb cuccot, hátha.


Köszönöm a válaszokat!

ápr. 28. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:
3-4 nap után nekem alapból ilyen görcsökkel távozik minden amióta várandós vagyok... Én emiatt ha 3-4 napig nincs produktum, akkor Dulcosoftot szoktam inni. Ez sem segít azonnal, csak egy-két nap múlva, de akkor görcsök nélkül legalább.
ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!