Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levelezős egyetemi szak...

Levelezős egyetemi szak terhesen mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés
márc. 30. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én terhesen passziváltatnom egy félévet, novemberben szültem, konkrétan szülés utáni hétvégén lettek volna az évközi jegyes tárgyak beszámolói.


3 hónapos baba mellett visszamentem. Semmilyen tárgyból nem adtak semmilyen kedvezményt arra hogy ne kelljen be ennem, összes 5 péntek és 5 szombat egy félévben reggel 9-től este 7-ig. Ott van a férjem a babával, egy félre eső részén szünetekben szoptatok. Gyakorlatokat nem vettem fel, mert egy hetes összefüggő gyakorlat lenne, 45 óra. Egy hétre nem tudom hova tenni a gyereket. Viszont így lehet megszívom, mert amilyenek most voltak ha olyanok lesznek a végén is akkor nem fogják engedni egy félévben felvenni őket, így mindegyikét fizethetek egy-egy félévet 200-200.000 Ft-ért.


Amúgy tanulni lehet baba mellett, szoptatás közben kezemben az anyag. Csak az a baj hogy lusták a tanárok vizsgáztatni/Zh-t javítani, így mindenből beadandó van, azt viszont nehezebb megírni, mert amíg babával a kezemben tanulni tudnék a gépen pötyögéshez már 2 kéz kell. Kell egy nagyon támogató férj, akinek van home office, rugalmasan tudja kivenni a szabadságait és nem okoz neki problémát 100%-ban ellátni a babát. E nélkül nem megy.

márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gyp-re jártam, a gyakorlat volt húzós, mert a többit megbeszéltem a tanárokkal. Volt vak csoporttársunk, minden órát felvettek diktafonra úgyis, semmiből nem maradtam ki.
márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen képzés, milyen a gyerek, milyen a te teherbírásod, milyen támogatást kapsz stb stb. Én egy olyan szakra jártam levelezőn, ami szakmai tapasztalattal elég könnyű volt, de el lehetett végezni komoly eredménnyel, meg úgyis, ahogy a kismamák csinálták, összecsalva, pillarebegtetve éppen átcsusszanva, mert levelezőn ez is belefér. Az más kérdés, hogy mennyi értelme volt.
márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Derjaderja ***** válasza:
Megjósolhatatlan szerintem de gondolom lehet halasztani is.
márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb időpont,de gyerek és szakfuggo,továbbá attól mennyi segítséged van és mi a teherbirasod gyerek mellett.

Az enyém mellett igaz volt,hogy örülhettek,ha fingani tudtam. Ez igaz volt akkor is,mikor pár hetes,hónapos volt (kolika,egész napos orditas,plusz non stop szoptatás), és akkor is mikor elkezdett helyet változtatni. Most 14 honapos,meg mindig örülök,ha fingani sikerül. Egész nap jó megy,ami még nem lenne baj,de a figyelmem követeli. Ha csak nem teszem jarokaba,semmit nem tudok megcsinálni. Ott meg sokszor ordít,de ez van. Ha van segítséged,akkor persze kivitelezhető. Nekem is vo egyetemen csoport társam, az anyja vigyázott sokszor a gyerekre meg elég nyugis elvan baba is volt,volt,hogy behozta órára is..ilyen is van. Lutri.

ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!