Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessèg 20.hetèn fáradtság?

Terhessèg 20.hetèn fáradtság?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja kezdődött újra, hogy mindig fáradt vagyok.

Reggel minden rendben, tele vagyok energiával úgy èrzem, reggeli után már úgy èrzem, mindha már este lenne olyan fáradt vagyok. Mit tudok tenni? 😕



ápr. 2. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány? Magnéziumhiány? Ez a kettő jutott eszembe, én olyan 23-24 hetesen kezdtem el +magnéziumot és vasat szedni a terhesvitamin mellé, mert addigra kezdett el ezekből hianyallapot kialakulni bennem, és okozhat ilyen tüneteket. De azért kérdezz rá a védőnőnél, orvosnál is.
ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enis erre gondolok, rá fogok kèrdezni. Addig is gondoltam meg nèzem jár e valaki mèg ebben a cipőben. Habár a vèr eredmènyek tökèletesek, minden jó volt vele, amikor nèzte a doki.
ápr. 2. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég hamar változhat. Mikor volt a vérvétel?
ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a huszadik héten tért vissza, akkor emelték a vasat, amit szednem kellett. Most vagyok a 39. héten megint emeltek, mert megint kezdek kipurcanni.
ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked! Én is 20hetes vagyok, de nekem sose múlt el. Tök büszke voltam magamra, mert 2 napja nem aludtam napközben, erre most megint majd' leesik a fejem ☹️

Nekem az 1.trimeszteri vasam tök jó volt, nem kaptam pótlást. Másodikon még nem voltam.

ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete volt 😕 szóval a vas lessz a problèma
ápr. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!