Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 29 hetes 3 napos...

Most vagyok 29 hetes 3 napos terhes és az elmúlt napokba annyira lent érzem a baba mozgásàt, hogy nagyon kellemetlen. Normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Sokszor annyira rossz , h már sírhatnékom van, a hüvelyembe a végbelemben érzem a mozgását, sokszor a combomba belenyilall a pillanatnyi fájdalom, arról nem is beszélve, h állandóan pisilhetnék érzésem van😣

Nem túl koraiak még ezek? Első terhességemnél nem rémlik, h ennyire kellemetlen lett volna..

Szombaton voltam dokinál már befordult a picur, 2100 méhszáj értéket mértek..emiatt is kicsit megijedtem..

Köszönöm ha válaszolsz



#terhesség #Lent van a baba
ápr. 8. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam

Konkrétan azt éreztem, mintha kaparaszna belülről a baba.

Nagyon kellemetlen érzés volt

Főleg este mikor lefeküdtem aludni.

A mehszaj értékemre már nem emlékszem mennyi volt, csak arra, hogy a 30.hettol kb el voltam tiltva a szextol, és sokat kellett pihennem. Koraszülést jósoltak, ennek ellenére a fiam a 41.heten született meg.

ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mind a 2 gyereknél így voltam.

Konkrétan szorítottam össze magam alul mind a 2 terhességem 3.trimeszterében kb, ki ne essen alul a gyerek.

ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt hittem, hogy ez a gyerek kiesik, annyira lent volt.

Rettegtem felállni is

ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj csajok, nem is tudjátok mennyire megnyugtat a tudat, hogy ez nem egyedi eset, nehogy félre értsetek, nem annak örülök, hogy Ti is “szenvedtetek” csak picit talán elviselhetőbb így…😩🙂

Én is így vagyok, h még fekve se jobb mert akkor vannak olyan mozdulatai a kicsinek h azt hiszem bepisilek vagy valami…ha meg fel állok meg úgy megyek mint egy 40 hetes kismama…pedig használok has tartó pántot is de így se az igazi…remélem nálam se lesz gond és még egy 8 hetet bent marad de már nagyon nehéz😩

ápr. 8. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt napokban én is hasonlót éreztem, 2 napig "vergődött" lent, a méhszájamnál, taposta a hólyagomat, azt hittem, vagy múmiaként magára tekerte a zsinórt, vagy ki akar mászni. Most vagyok 29+5, első babával, már mindent vizionáltam, mert még kevesebbet is mozgott, mint szokott, aztán tegnapelőtt feljebb mászott végre. Azt nem tudom, hogy az apja hangjára-e, de akkor kezdett végre a szokásos módon forgolódni, amikor a férjemmel beszéltem telefonon. Tegnapra már végre újra fent volt, de előtte én már azért könyörögtem, hogy ássanak egy gödröt és lökjenek bele. Szerintem az időváltozás is belejátszhatott. Már csak azért imádkozok, hogy ~6 hetet bírjon ki, mert betöltött 35.-től fogadnak ott, ahol szülni akarok.
ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedved 5-ös!

Nagyon megnyugtattál most ezzel, nagyon remélem, hogy nekem is picit feljebb kúszik mert már hasonló gondolataim vannak mint neked😩😅

Tegnap este szó szerint könyörögtem neki h egy picit menjen már arrébb mert nem bírom tovább..egyelőre nem hallgatott az Anyjára😅

ápr. 8. 12:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!