Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, de két napja...

11 hetes vagyok, de két napja elfogott egy nagyon rossz érzés hogy elhalt a magzat. Volt így más és még is jó lett a vége?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan mélyponton vagyok, folyamatosan sírok hogy nincs már velem. A tüneteim is elmúltak és előtte meg pont olyan tüneteim voltak ami jelezheti az elhalást. Nem volt vérzés vagy nagyon erős görcs csak deréktáji fájdalom és a bizonyos megjön érzés! Most megyek orvoshoz de azért egy kis megnyugtatás jól esne!

ápr. 29. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg megnyugodni, a legvalószínűbb, hogy semmi gond! :)

Írdd meg majd, hogy mi volt a dokinál.

ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm!! ☺️
ápr. 29. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok! Nem gondolnám, hogy gond lenne. Amiket írtál, mind természetes. Pont ilyen tájban szoktak elmúlni a rosszullétek. (mikor elmúltak az első trimeszteri tünetek, én is bepánikoltam. Második terhességet végig görcsöltem. Itt van mellettem mind a 2 gyerek :). )
ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ☺️
ápr. 29. 10:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De még hányszor. Az első 9 hetet végig véreztem, igy hetente láttam. Aztán az 1.genetikaiig semmi. Szétparáztam magam. Mindeközben a kisfiam halálos nyugalommal szétboxolt. Tüneteim addig se voltak, szóval abból nem tudtam kiindulni, de nem is szabad. Ilyenkor már a többségnek megszűnnek.

Nyugi, minden rendben lesz😁

ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj én is így voltam, sőt most a harmadikkal a 20. heti UH-ra is kb lehangolva mentem, hogy na tuti van valami baj. Vígan és egészségesen ficánkolt a baba. 😊
ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ok az aggodalomra. 8 hetesen elmúltak a rosszullétek nálam is, annyi hogy egyszer-egyszer rám jött egy kisebb gyengeség pár órára, aztán mintha elvágták volna megint. Megjön érzés és szurkálás jó jel is lehet, változik a méhed, növöget. Nálam is van az utóbbi időben. Már a 12. hétbe vagyok és a hasam is elkezdett nőni.
ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Néha barnázok és folyamatosan rettegek, hogy elvetélek. 2-án megyek szívhang miatt, friss a dolog. 3. terhesség. A barnázásra kaptam progeszteront, de mégis van néha még mindig (másik kettőnél is volt).
ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
🤦 jó ég
ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, már kiderült, mi van (és remélem, hogy semmi baj). Nem tudom, segít-e, de nekem egy csomószor voltak hamis rossz megérzéseim. Egyszer sem vált be. Egészséges fiam született.
ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!