Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten leszek 20 hetes...

A héten leszek 20 hetes terhes, már érzem a picurt (vagyis sejtem csak, első terhesség). Lehetséges hogy azt is érzem hogy a hólyagomat rugdalja, nyomkodja? (mikor nagyon kell már pisilnem) Barátnőm szerint még pici ahhoz.

Figyelt kérdés
Még annyi hogy mellső fali lepényt állapítottak meg nálam. Szerintetek érezhetem?
ápr. 8. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A barátnőd toxikus személyiség. 16 hetes kortól érezhető a magzat.
ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1# nem az a kérdés, hogy érezhető e a mozgása, hanem , hogy tud e akkorát rúgni , hogy nyomja a hólyagot.
ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mellső fali lepénnyel, a második terhesség során nem csak ennyit csinált, hanem konkrétan akkora rúgást kapott többször is a hólyagom, hogy nem tudtam tartani a vizeletet. Aztán mikor befordult, ez elmúlt. De nagyon meg voltam ijedve, az első terhességem során nem tapasztaltam soha ekkora fájdalmat. Szóval igen, képes rá.
ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam/éreztem hogy a kismanóm szórakozik 😊

Köszönöm szépen a válaszokat ❤️

ápr. 8. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érezheted. Nekem is mellső fali, így még csak most tartok ott, hogy már naponta 1x azért fixen érzem, de nagyon gyengén. Ennek ellenére 2x is úgy kinyomta magát, hogy rendesen összetéveszthetetlen volt, pedig az elsőnél alig 13hetes volt. Nem érdekel, hogy ki hiszi el, ki nem, ez nem olyan érzés, mint a bélmozgás, hogy össze lehessen keverni. Egyszerűen pont akkor, pont úgy, pont ott és akkor érzed.

21 hetes vagyok most.

ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 19 hetes. 3 hete érzem már hogy mocorog 😁 azóta megsem áll. 😅 nagyon furcsa, de egyben hihetetlen jó érzés. Sosem gondoltam volna. Amúgy egy 20 hetes baba már 15+ centiméter és 25-30deka. Szerintem az már nem olyan picike, hogy ne érezhessw az ember hogy rúg egy jóízűt. 🤣
ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bugizik egyfolytába nekem is 😅

Csak akkor bújik el ha apuka kezét a hasamra teszem!

ápr. 9. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor az enyém is megáll mint aki nincs is ott. 🤣
ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!