Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nem árthat a babának?

Ez nem árthat a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok arcüreggyulladásom van és tegnap este nagyon melegnek éreztem a testem mértem testhő de teljesen normális 36;5 volt mindenesetre borogattam a homlokom az orvos ezt javasolta azt mondta ez segít enyhíteni a tüneteket körülbelül 1 órán át éreztem ezt a melegseget mára már nem érzem de olvastam nem tesz jót a babának a magas testhő aggódom h valami baja lesz

15hkm


ápr. 12. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Életem eddig legdurvább arcüreggyulladását terhesen szedtem össze, ráadásul december 24-én kezdődött, sehova nem tudtam menni, az ügyeletről kb elhajtottak, amikor meglátták hogy terhes vagyok. Ráment a fülemre is, széthasadt a fejem, fájt az arcom, sűrű zöld trutyi jött belőlem, mozdulni alig tudtam. Jobb híján gőzöléssel, infralámpával, kövirózsa-kivonattal (a fülembe) éltem túl 27-ig, akkor elmentem a rendes dokimhoz és kaptam értelmes gyógyszert, fülcseppet.

Lázas nem voltam én sem, érdekes módon. De életemben szerintem abban a 3-4 napban voltam a legszarabbul, és utána még antibiotikumot is kellett szednem, terhesség ide vagy oda. A lányomnak semmi baja, már 4 éves, ne aggódj, még ha volt is egy enyhe hőemelkedésed, az nagyon kevés ahhoz, hogy ártson neki.

ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"mértem testhő de teljesen normális 36;5 volt"

"olvastam nem tesz jót a babának a magas testhő aggódom h valami baja lesz"

NEM VOLT magas testhőd. Akkor mi a kérdés?!

ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem létező dolgok értelemszerűen ártani sem tudnak a babának. Mivel nem volt magas testhőd, így nem is árthatott neki.
ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmérted és 36,5 volt akkor nem volt magas testhőd. Akkor mi ártott volna neki?! Voltam terhesen lázas, nyilván csillapítani kell, de azért egy alkalomból nem lesz baja, főleg hogy nem is voltál lázas.
ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!