Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen kezdtétek...

Hány hetes terhesen kezdtétek az ételt kombinálni?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 14:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm sem evett ilyen szappanoperas módon, én sem.

És a terhességet sem úgy vettem észre, hogy elájultam, és hopp eszembe jutott, hogy egy hete meg kellett volna jönnie. Mint a filmekben.

Ne higyj ilyen hülyeségekben.

ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességnél sem volt semmi ilyesmi, pedig felkészültem rá.
ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én csak a fagyira voltam rákattanva. Viszont egyik barátnőm nutellás ecetes uborkát evett nem is egyszer mikor terhes volt. Azóta is emlegetjük, hogy nem érti hogy bírta megenni mert a gondolattól is felfordul a gyomra.
ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
4-5 hetes lehettem, mar akkor farkas ehes voltam.. nem is tudom mit csinaltam de fokhagymas volt a kezem... Majd ettem csokit... Igazan jo parositas volt a fokhagyma csoki.. de nem jutott eszembe hogy egyek szandekosan ilyet
ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Az elején kicsit jobban kívántam a csípőset. Meg pár hétig kívántam a cukorkákat, PEZ, Mentos, pedig amúgy sosem veszek ilyesmiket. De ennyi, nem voltak furcsa kaja vágyaim.
ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

ez iszonyat nagy általánosítás, legfőképp azoktól, akik még egyszer se voltak terhesek. nekem is csak olyan ismerőseim kérdezték akik nem voltak még várandósok, hogy na és eszel már ilyen dolgokat?

én meg majdnem elhánytam magam még a gondolatra is

ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!