Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babának?

Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg 26 hetes terhes vagyok, és egy elég mondhatni " mérgező" kapcsolatból most léptem ki. A lényeg hogy a fiú nagyon sokszor megvert, részegen, és józanon is. Folyamatosan lehordott engem ő is és az anyukája is. Volt rá példa hogy az anyukája és ő miközben én náluk voltam és aludtam, felhívta anyukámat aztán minden félét találtak ki rólam, és ez nagyon sokszor megismétlődött tehát az anyukámat többször is sikerült ellenem uszítani. Többször is megcsalt, akárhányszor össze vesztünk mindig más nőkhöz futott. Mikor 16 hetes voltam felhívta az anyukám hogy el akarja vetetni a babát, pedig akkor már nem lehetett volna,csak anya nem tudta hogy mennyi idős vagyok. A lényeg hogy mindent megtett annak érdekében hogy el menjen a baba. Olyan is volt hogy 9 hetes terhesen részegen megvert, úgyhogy össze estem, a csuklom pedig eltört,az arcomon pedig kék zöld foltok voltak. Olyan is volt hogy rendőr vitte el mert megvert.Hozzá teszem,az elején nem ilyen volt. És én sajnos jelenleg abban a

helyzetben vagyok hogy "se veled,se nélküled", tehát szeretem.. folyamatosan síró görcseim vannak, egyszerűen semmi eletkedvem nincs. Félek hogy ha megyek valahova majd megtalál,vagy hogy ha a gyerekem meg lesz, elviszi tőlem. Nagyon sokszor gondolkodtam már az öngyilkosságon is,de a gyermekem miatt nem teszem meg. Hozzá teszem,a gyereknek eddig amiket megvettem mindent a sajat pénzembol vettem meg,mert abba se támogatott. Úgy érzem depresszióba vagyok, utoljára 18 hetes terhesen voltam ultrahangon, akkor teljesen egészséges volt a baba,az előtt 16 hetesen mert akkor is bevereztem miatta. Mai napig fenyeget folyamatosan a gyerekemmel. A rendőrség nem tesz semmit, ameddig vér nem folyik. 2 kérdésem lenne. Az egyik hogy ti a helyembe mit tennétek hogy el tudjátok felejteni, és kizárni az életetekből, illetve hogy a gyerekhez úgymond ne legyen köze, hozzá teszem apasági nyilatkozat nincs. A másik kérdésem hogy a babámnak lehet bármi baja, mind testileg és lelkileg ez miatt? Köszönöm annak aki végig olvasta, és a válaszokat/segítséget is köszönöm



ápr. 23. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs apasagi nyilatkozat, koze se lesz a gyerekhez. No contact kene ezzel a lennyel es a csaladjaval. Neked meg nyugi, amugy is, de igy mar foleg.
ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen baja lehet! És hülye vagy, hogy ezt hagyod, szégyen az ilyennek hogy lehet gyereke!

Szerencsétlent majd őt is veri, ha egyáltalán megszületik.

Családsegítő, gyámhivatal. MOST!

ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Megértem, hogy nehéz, de gondolj arra, hogy ha ő valóban annyira szeretne téged, mint amennyire te őt, akkor soha nem bántana. Se részegen, se semmikor máskor. Nem mellesleg a babádnak sem hiányzik egy ilyen apuka, aki később valószínűleg majd őt is verni fogja. Menj, meg kell tenned, kettőtök érdekében. Ha a szüleid/ rokonok nem tudnak befogadni, akkor esetleg anyaotthon amíg talpra nem tudsz állni vagy szólni családsegítőnek, gyámhivatalnak. Mikor egyszer nincs otthon, pakolj össze vagy hívj valakit, aki segít neked és menj. No contact, és vissza se nézz többet. Jobbat érdemelsz ennél, hidd el, te is és a kicsi is. Minden jót nektek.
ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
#3, nem fogja megtenni, leírta, hogy szereti, tehát ha a kérdezőnek valóban fontos lenne a gyereke, akkor nem lenne kérdés, hogy otthagyja a pasast. Bántalmazás=ZÉRÓ TOLERANCIA!
ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Ja, bocs, ez nem is volt kérdés, hogy otthagyja-e, csak hogy baja lehet-e a banának... hát ez komoly....
ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 babyboom567 ***** válasza:
97%
9 hetes terhesen úgy megvert,hogy eltört a csuklód, és te megtartottad a gyereket,meg MÉG mindig vele élsz és "szereted"?Ebben a lelki nyomorban fogod leélni az életed, és csoda ha életben marad a gyereked,azt nem írom hogy egészséges lesz,mert egy ilyen apa mellett csak lelki nyomorék lehet.(főleg ha nem tesz benne kárt,pl megrázott baba szindróma).
ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogsz csinálni, ha ideges lesz, mert sír a baba és falhozcsapja dühében őt is meg téged is? Normális vagy hogy még vele élsz? Az ilyenek nem változnak. A barátnőmet terhesen hasbarugdosta a gyerek apja. Azon nyomban fogta a cuccait és lelépett. Élete legjobb döntése volt és csodálatos anya lett belőle. Ennyi anyai ösztön nincs benned? Ha így is te vettél mindent a gyereknek akkor nem mindegy amúgy? Szerinted fog 1 forintot is szánni a gyerekre?
ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, most akkor otthagytad? Vegleg, ugye?
ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Azzal kezdtem a kérdésem hogy ki léptem egy kapcsolatból, tehát már ott hagytam, elköltöztem tőle, jelenleg a szüleimnél élek!
ápr. 23. 20:07
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9

Helyes.


Ha valoban nem mesz vissza hozza, es elered, hogy koze ne legyen a gyerekhez, akkor mar csak neked kell gyorsitott tempoban rendbejonnod, hogy ne depresszios anyja legyen. Igy serul a legkevesebbet, de egyreszt nem fogsz pikpakk rendbejonni lelkileg, masreszt mar a magzatkori elmenyek is hatnak az emberre, tehat mar van serules.

Aztan ha az apja resze lesz az eletenek, kiabal vele, veri stb. (mert ketseged se legyen, hogy megteszi), akkor fizikai serules is lesz, mentalis betegsegek, fuggosegek stb.

ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!