Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz baja a...

Szerintetek nem lesz baja a babának, ha egy rozoga házban fogunk élni?

Figyelt kérdés

Két hónapos terhes vagyok, jelenleg a magánakvaló anyámmal élünk párom szeretné, ha az apjáékhoz költöznénk.

Az a baj, hogy ők egy nagyon pici és rozoga házban laknak, alig férnénk el. Párom viszont nem hajlandó tovább anyámnál lakni, azt mondta, hogy inkább elköltözik egyedül. Albérletet nem tudunk kivenni mert nincs a faluban, máshol meg iszonyat drága. Nagyon szomorú vagyok. Félek, hogy apósomnál nem lenne jó helye a kicsinek. Ti mit tennétek?


A bunkó válaszokból nem kérek!


2013. dec. 21. 20:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%

1. tanulj

2. dolgozz

3. alakítsd ki az egzisztenciádat

4. házasodj

5. vállalj gyereket

Problem?

2013. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent pontosan a rozoga. Azért egy szobát csak kitudtok bérelni, vagy gyereket nevelni miből fogtok?
2013. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan mi a gondja párodnak anyukáddal? Te kijössz vele? En semmikepp sem költöznek anyoshoz.
2013. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
nem kellene megtartani a gyereket, ha nem tudjátok felnevelni olyan körülmények közt, ahogy kellene.
2013. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
69%

Tudod, hogy milyen iszonyat nehéz egy embernek - legyen az nagyon-nagyon erős és okos ember - kitörni egy tetves kis faluból, a nyomorból és a rozoga ház emlékétől?

Én tudom. És nem kívánnám egy sánta kutyának sem, amit ott átéltem, nemhogy az édes egy magzatomnak.


Én azt tenném, hogy felpakolnám a pasimat és magamat az első vonatra és elmennék Nyugatra szerencsét próbálni. Az is jobb, mint a nyomor. Ha Anglia bezár, akkor is van még sok más ország, ahol van munka és van jövő. Neked is, a férjednek is, meg a babádnak is.

2013. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
Ha túl "rozoga" akkor a védőnő nem biztos hogy engedni fogja, hogy hazavidd a kórházból.
2013. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%
De, lesz baja a rozoga háztól a gyereknek. Kicsit pontosabban fejtsd ki mi az, hogy rozoga? Mi a baj anyukáddal? Hány évesek vagytok? Nem dolgoztok?
2013. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
18%

Sok ember nőt fel rozoga házban. Tisztességes emberek lettek belőlük. Nem ezen múlik. Én a helyetekben elkezdeném helyrehozni, felújítani a házat, mire a baba megszületik. Addig még van 7 hónapotok, annyi idő alatt simán ki lehet pofozni, annyira hogy megfelelő körülménynek számítson egy csecsemőre nézve.

A párodnak meg mondd meg, hogy te csak akkor vagy hajlandó odaköltözni, hogy ha már a babára nézve megfelelnek a körülmények.

2013. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Anyám folyton elveszi a pénzünket mégsincs kifizetve a számla! Anyósom nemrég meghalt és apósom most a másik fiával lakik. Dolgozunk, de én már nem sokáig mert veszélyes a munkám.

Én sem jövök túl jól ki anyámmal mert csak addig kedves amíg pénzem van.

2013. dec. 21. 20:27
 10/43 anonim ***** válasza:
84%
És te ILYEN körülmények közé vállalsz gyereket???
2013. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!