Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon brutál haspuffadás,...

Nagyon brutál haspuffadás, székrekedés ellen mit lehet, ami hatásos is?

Figyelt kérdés

Az elején vagyok még (7 hetes), de bő 1 hete nagyon durvàn puffadok, ami érzetre is kellemetlen (a bélgázokról nem is beszélve) + látszik is nagyon. 2-3 kg fel is jött (van benne hízás, mivel ez idő alatt jóval többet is ettem), viszont valószínűleg az is rátesz, hogy normálisan wc-re menni se tudok :S


(Ilyen mértékű puffadás az előző terhességeimnél nem emlékszem, hogy lett volna.)


Aki szenved(ett) hasonlótól, mi az, ami hatott ezellen?



ápr. 24. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár az elején lehet picit ront a helyzeten, de sok rostot egyél, igyál. Zöldség, rostos üdítő, gyümölcsök. Ezek alapból jók terhesen és a bajodon is segítenek majd. Mellette tornázás, sok séta is segíti az emésztést.

Boldog babavárást kívánok neked!☺️

ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

2 napja most elkezdtem ezeket, remélem, segít.

(Meg főtt ételt nem eszek inkább, mert azoktól még nagyobb a baj.)

ápr. 25. 05:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Banant, almat, repat, krumplit ne egyel, azok hasfogok. Probalj barackot, szilvalekvart, azok nekem segitettek.
ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!