Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem, mit...

Pozitív lett a tesztem, mit kezdjek el szedni?

Figyelt kérdés

A mai napon pozitív lett a tesztem, nagyon izgulok hogy minden rendben legyen. :) Eddig szedtem C+D vitamint, magnéziumot, E vitamint, most el akarom kezdeni a folsavat és a terhesvitamint. Ha ezeket elkezdem, a régieket ugyanúgy szedjem tovább? Vagy felesleges?

Köszönöm előre is a segítséget! :)


máj. 7. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a terhesvitamint, vagy kulon-kulon mindent. Dupla adag nem kell semmibol es ezek a terhesvitaminban is megvannak.
máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk a folsavat pont egy hónappal ezelőtt kellett volna elkezdeni.
máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Igazából első próbálkozásra összejött, így még nem jártam nagyon utána a dolognak korábban, remélem azért nem késtem el a folsavval sem. Akkor szerintetek elég ha egyelőre ezeket szedem a folsavval kiegészítve, és ha elfogytak, utána kezdem a terhesvitamint?
máj. 7. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd inkább a terhesvitamint, abban több minden van és majd ezeket a c+d vitaminokat a férjed elszedheti. A folsavat valóban jobb lett volna korábban, de most is jó csak szedd folyamatosan.
máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Czeizel féle terhesvitamint. Benne van minden a kellő adagban, ami szükséges.
máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A folsavat azonnal kezdd el! Én az E vitaminban bizonytalan voltam, inkább abbahagytam és az 1. ügyeleti látogatásomkor megerősítette az orvos, hogy abba kell. (Nagy dózisban szívbetegséget okozhat a magzatnál. A terhes vitaminban lehet, az nem érdekes.)

Én c vitamint nem szedtem külön (nem is szedhetek), a D-t viszont megtartottam. (Tavaly nyáron abbahagytam 2 hónapra és még mindig elégtelen volt a szintje, amikor mar 1 hónapja abbahagytam+a terhesség vitamint végig szedtem pedig. Terhesben egyikben sincs elég.) Magnéziumból többre lesz most szükséged, hogy ne görcsöl, én azt terhesség előtt nem szedtem.

máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem az orvosom femibion 1, velfemet a 12. hétig és d vitamint szedet.

Olvass ezeknek utána és döntsd el te mit fogsz szedni.

máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!