Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hízott az első trimeszterb...

Aki hízott az első trimeszterben, mennyit? És összesen mennyi jött fel?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés azokhoz szól, akik igen.

(Most nem az érdekel, aki semmit, vagy fogyott, mert tudom, hogy ez az átlag, reggeli rosszullétek, hányás, ételundor...

Az elsővel anno nekem is volt, most egyik sincs, sőt :S)



máj. 21. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Másodikat várom, 75 körül voltam, majd 8 hetesen 76 kiló voltam, 15 hetesen 79, szóval 4-5 kilót.

30 hetesen 87, majd 35 hetesen megyek legközelebb, azt még nem tudom, itthon nem meregetem magam.


Nem aggódom, a cukor terhelésem jó lett,majd lemegy.

Az elsőnél 72rol indultam és 94el mentem szülni, az utolsó 2 hónapban nem hiztam már, szóval ez a 30.het környékéig jött fel. 94rol 84el mentem haza, 8 hét múlva 72 voltam 24/7 szoptatás mellett.

máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1 kilót híztam az első trimeszterben

5 kilót a másodikban

36 hetes várandós vagyok és a 3.-ban eddig 1,5 kiló jött fel, de ezekben benne van, hogy vizesedek és nem kis mértékben sajnos. Így összesen 7,5 kilónál járok.

máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én 65-ről kezdtem, 11+2 hetes vagyok és 68-69 kg, ami eléggé zavaró.

Bár a többinél is úgy voltam, hogy kb 30.hétig híztam, utána 1-1 kg, de ennyire nem ugrott meg az elején.

Rengeteget eszek, nem emlékszem ilyenre :S

máj. 21. 09:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél plusz 4-6 kg-mal zártam az első trimesztert. Nem tehettem róla, az émelygés ellenére is folyton ennem kellett, mindegy, mennyit mozogtam, rengeteget híztam. A terhességeim végén (az utolsó 1,5-2 hónapban) inkább fogytam, semmint híztam (1-2 kilót is), és összesen (sorrendben) 14-19-23 kg jött fel rám a terhességek alatt. Az első kettőnél viszonylag könnyen, 2-3 hónap alatt lement a felesleg, a harmadiknál most, fél év után tartok majdnem ott, ahol a terhességet kezdtem.
máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
8 kilót híztam az első trimeszterben, de végül 10 kilót híztam összesen, úgyhogy volt, amikor fogytam és csak a baba nőtt. Nem értem amúgy ma sem, hogy jött fel 8 kiló, nem ettem összevissza, dolgozni is dolgoztam még, mégis így alakult.
máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszter végére kb.4-5 kilót. Abban benne van, hogy veszélyeztetett vagyok és az eleje különösen problémás volt. Nagyon keveset mozoghattam egyáltalán, addig meg sportoltam + a cigiről is leszoktam ugye. Szóval szerintem ezekkel terhesség nélkül is híztam volna ennyit.

Most viszont már+12-nél tartok, pedig csak 27hetes vagyok 😭 Már 3 kilóval túlléptem azt, amennyivel szülni akartam menni 😕

Hatalmas a hasam. Mindenki azt mondja, csak a hasamon látszik. Hát, persze, mert terhesség nélkül is mindig hasra hízom. Van ott háj is bőven, mert biztos nem egy óriást hordok a hasamban😂

máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsonel 3 kg-t hiztam a 12. hetre, 9. heten jarok a masodikkal de szerintem most sem lesz maskepp. Ez van.
máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-6 kilot simán leraktam a cigit pozitiv tesztnél és, en rengeteget ittam biztos hogy az is nyomott rajta napi 1,5 -2 litert addig meg napi egy két pohàr volt csak tudom az nem egészséges. De kb éreztem ahogy raktározta a szervezetem a vizet.
máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az elsőben én is híztam, bár pontosan nem emlékszem, mennyit. Összesen 18-20kg jött fel. Valahogy nem látszott rajtam, de megijesztett ez a szám.

Szülés után 1 héttel már a régi voltam.

máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ma voltam védőnőnél, szembesültem vele, hogy +6 kg-nál járok, ami még több, mint amit én mértem.

(És valóban 71 vagyok :S)


Nagyon jó lenne ezt visszaszorítani, mert 80 fölé nem szeretnék menni.


De látom, nem vagyok egyedül akkor ezzel a dologgal...

máj. 21. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!