Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben a klínikára mit...

Debrecenben a klínikára mit kell vinni szülésre?

Figyelt kérdés

Mit kell vinni magamnak és a picinek?

Házassági anyakönyvi kivonatot kell-e újat kérni?

A baba velem lesz egy szobában?

Mennyi időt kell bent tölteni szülés/császár után?

Császárnál altatnak vagy gerincben érzéstelenítenek?

Tudom lehet hogy még egy picit korai de szeretnék felkészülni mindenre.27h km


2010. okt. 29. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 hónapja szültem ott és azt tudom leírni ami akkor volt/kellett.De javaslom,hogy menjetek el szülésfelkészítőre(2 alkalom)mert szoktak szervezni ott és akkor mindent naprakészen elmondanak.Érdeklődd meg a Klinikán:kitöltesz egy jelentkezési lapot és levélben értesítenek,hogy mikor lesz a következő.(Egyébként nem korai én is ennyi idősen jelentkeztem.)Nálunk még kellett 90 napnál nem régebbi házasságit kérni.Veled van a baba egy szobában de kérheted,hogy éjszakára vigyék el.Normál esetben 3 napot kell bent lenni(császár után nem tudom).

Magadnak szerintem a szülőszobára vízen,papucson,zoknin! és esetleg WCre való papírülőkén kívül semmit,mindent adnak.Utána is adnak betéteket ha esetleg nem visz vki.Utána mellszívó(bár "nem szeretik" az orvosok inkább azt akarják,hogy fejjél kézzel de nekem pl nem jött be és amúgy meg az én gyerekem és teszek rá,hogy ők mit nem szeretnek),hálóing,tisztálkodó szerek,szokásos.Javaslom esetleg az eldobható bugyikat!Nagyon praktikus!

A babának is adnak mindent(pelus,ruha,) de inkább vigyél pár ruhácskát és sapit! neki is mert nem mindig szeretik ha mondjuk cserét kérsz mert leböfizte,kifolyt a kaki,stb.

Hát,ennyi jutott eszembe de a császáros dolgokról nem tudok nyilatkozni!Minden jót Nektek!

2010. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4 hónapja volt programozott császárom a Klinikán!Magadnak ugyanazt kell vinni,mint az összes többi korházba!Betétet ugyan adnak,de nekem nem vált be!Így Tenát vittem !Házassági kell ,ha nem debiben esküdtetek!Igen a baba első perctől veled van és neked kell a vizsgálatokra is elvinned a csecsemősökhöz!Este ők fürdetik ott bent a szobában ahol vagytok!Ha nincs gond és nem kell rohanni a császárnál ,akkor gerincbe érzéstelenítenek!Van beöntés és katéter!Jól teszed ha érdeklődsz ,mert így nem ér felkészületlenül a dolog!Vannak 2 és több ágyas szobák!És van VIP szoba!Az 10ezer éjszakánként!Én 2 ágyasban voltam,nagyon jó volt!Ott saját zuhanyzó ,wc van ,nem kell kimenni a közösbe!Vasárnap császároztak,csütörtökön jöttünk haza!Aki simán szült az 1 nappal korábban,ha nem volt semmi gáz!Ha van még kérdés írj nyugodtan...Üdv:B
2010. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segítettetek.Köszönöm :)
2010. okt. 31. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!