Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+2hetes kismama vagyok....

26+2hetes kismama vagyok. Mitől nyilallgat a hüvelyembe? Normális ez? Szerdán megyek az orvosomhoz addig nem lesz baj remélem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes, nincs semmi bajod. Szokj inkább hozzá, mert valószínű, hogy mostmár végig így lesz.

Boldog babavárást Neked!

2010. okt. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor nyilallgatott, és valóban így maradt a terhesség végéig. Dokim is azt mondta, hogy természetes, és a méhszáj sem nyílt ki emiatt korábban.
2010. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanettől "szenvedek" én is a legtöbbet. Nem figyelted esetleg még, nem akkor van inkább, amikor picit többet dolgozol, hajolgatsz, guggolgatsz? Nekem inkább akkor szokott lenni, de hidd el, nem éri meg, hogy 1-2 óra alatt mindent megcsinálj, utána meg napokig szenvedj. Legalábbis nekem ez szokott lenni. Nyugi, lassíts, normális, hogy már nem tudod úgy elvégezni a dolgokat, mint eddig. Pont tegnap mondtam a páromnak, hogy mindenhol azt hallom, hogy élvezzem a terhesség minden pillanatát, de hogyan, ha ilyen nehezen viselem? :S
2010. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaa, és a kérdező mellett én is köszönöm a válaszokat, eddig még senki nem tudott megnyugtatni ezzel kapcsolatban, az orvosok egyből hólyaghurutra tippeltek (ki lettem vizsgálva, nem volt hólyaghurut), de így, hogy írtátok, hogy normális, már én sem parázok annyira..a legnagyobb félelmem mindig az, hogy nem tudom majd 9 hónapig kihordani a babát emiatt..hogy gyenge a méhszájam vagy vmi ilyesmi..
2010. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden oké? Voltál dokinál?
2010. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Igen minden okés valószínű,hogy ilyenkor a baba fekszik úgy,hogy nyom valami ideget.Köszi az érdeklődést.
2010. nov. 5. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!