Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-Hetes kismama vagyok. Se a...

17-Hetes kismama vagyok. Se a hasam se a mellem nem akar nölni:- ( ( kis fölösleg van a hasamon. Tapasztalatokat szeretnék! Miért van ez? irjatiok!

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ha nincsenek kellemetlen tüneteid a melleidet illetően, beleférsz a régi ruháidba, akkor ne aggódj, nem sokáig, lehet olyan az alkatod, hogy egy összegben 6-8hó körül rád pakolódik minden és annyi.


Ha a pici jól van, akkor ez nem jelent semmit, ugyan úgy lesz tejed, esetleg nem, de az telt keblű társainkkal is előfordul. Nyugalom, élvezd, hogy babázol.


Tapasztalat: én 16hetesen fél méterrel előbb beérek az ajtón... Kolleginám 12hetesen adta elő ezt, egy másik pedig úgy szipogott az esküvőjén, hogy nem látszik a pocija 20hetesen...


Boldog babázást

16hetes kismama

2009. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj, majd hipp-hopp megnő, minden várandós nő más. A picivel legyen rendben minden az a lényeg. Nekem (14 hetes vagyok) másfél, két hete kezdett látványosan nőni a pocim.
2009. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is ... a mellem csak a tejbellöveléskor nőtt meg látványosan és az egész terhesség alatt a gyerek súlyát és a többit is beleszámítva hat kilót híztam (51 ről 57-re) de mire hazajöttünk az is lement. Nem gond nekem a védőnőm semmit se mondott rá de én tudom hogy az volt az oka hogy egyáltalán nem ettem édességet a terhesség alatt csak rengeteg gyümölcsöt . Nem azért hogy fogyózzak mert kenyeret meg tésztát rengeteget ettem egyszerüen semmit se kívántam ami édes még a túrógombócot se nem csak a fagyit és a csokit nem.
2009. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is csak a 18. hét után kezdtem el nőni, ami a pocit illeti. Addig mindenki engem piszkált, hogy nem is látszik, meg nőhetne már a hasam, stb.

2 hét alatt tényleg látványosan megnőtt. De a melleim nekem sem akarnak menni semmire. Pedig alig várom, mert alapból sem túl nagyok :)))

2009. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ui:21.hétben vagyok
2009. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyu nővéremmel csak a 6. hónap után kezdett kerekedni, velem már a 3. hónapban gömbölyödött.

17 heteske

2009. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!