Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma olvastam az újságban hogy...

Ma olvastam az újságban hogy egy ismert nő aki éppen várandós azzal dicsekszik hogy az 5. hónapban van és még csak másfél kg-ot hízott, ez normális?

Figyelt kérdés
Hisz a baba és az egyéb cuccok(magzatvíz,lepény) már eleve egy 5 hónapos terhességnél több mint másfél kg,nem??????
2010. nov. 7. 11:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok R.R. de a 30 hétig 4 kilót hiztam mert itt van az örökmozgó 2 évs lányom és egész nap utána szaladok meg pakolok meg minden.

Mondjuk Ő inkáb a diétától nem hizik mert bejárónő szitter tuti van én meg egyedül vagyok egész nap...

2010. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a baj hogy másfél kilót hízott, mert egészségére, éppen simán elképzelhető hogy ha vki nem fitt lady akkor is ennyinél jár. Barátnőm összesen 6 kilót hízott a második babájával mert úgy volt ő is mint az előző, rohangált a nagyobb után, sok teendő szakadt a nyakába szóval nem hízott.

Itt nem ez a baj hanem az hogy ahogy ezt lépten nyomon hangoztatja és kiemeli...hogy EZ A JÓ ÉS KÖVETENDŐ, és más földi halandók ássák el magukat jó mélyre hogy képesek akár (tesezm hozzá NORMÁLIS) hízást produkálni 10-12 kilót is a végére.

Miért kell minden interjúban hétről hétre beszámolnia arról hogy pontosan hány kilót hízott? :( Ezt nem értem...őt ez határozza meg? Ez a személyisége része?? Élete fő értelme hogy hogyan tornázhatja minél lejjebb a terhesség során felszedendő kilókat?

Félreértés ne essék, nem azt mondom hogy hagyjuk el magunkat terhesen és hízzunk 20-25 kilót. De én szerintem ez meg a másik véglet.

2010. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el az osszes hozzaszolast, de a 11:2o-nak uzenem, hogy nem eszem csokit, nem iszok colat, nem eszek feher kenyeret es semmilyen zsirban tocsogo, etelt. odafigyeltem mindig is arra hogy mit eszek, de az elso harom honapban feljott ram 2o kilo. es ettol nem fogom az ereimet felvagdosni. sot!! sokkal jobban erzem magam mint elotte. es ha meg hizok ennyit akkor sem fogok depresszios lenni. mert nem tartom magam kovernek a 175 cm-hez 71 kilomat. szerintem nem biztos hogy az a normalis amit rubint es tarsai csinalnak, es tudom hogy ez sem teljesen egeszseges ami velem tortenik, de ki mondja meg hogy mennyit kell vagy nem kell hizni?
2010. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Nekem semmi bajom Rubint Rékával, sőt, tisztelem a kitartásáért, de valljuk be, k.rva nagy szerencséje is van. Én is most vagyok 20 hetes, éppenséggel MÉG nem hiztam, viszont pár napja csak azzal tudom enyhiteni a hányingeremet, ha eszem, semmi mással. Mindig is vékony voltam, soha nem tudtam elképzelni, hogy létezik olyan, hogy az embernek egyszerűen MUSZÁJ ennie ... Most már tudom, és soha többet nem is fogok lehurrogni senkit!

Tehát jó Rékának, hogy mindenféle rosszullét nélkül viseli a terhességet (én a 6.-tól a 16. hétig okádtam), van ereje mozogni, stb, de azért speciel nem irigylem, hogy egyik gyerekét sem volt képes spontán megszülni, ami valljuk be, elég "gyanús". (Mondjuk Sarka Kata is kiszedette magából a gyerekeit minél hamarabb ...)

Szóval ... Nem akarok irigynek tűnni, én sem hiztam eddig, de még messze a vége, és bármi lehet.

A Hozzá hasonló szerencsések meg inkább adjanak hálát, hogy olyan jó a közérzetük, és van erejük a kilóikkal foglalkozni!

2010. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
én 4 hónapos vagyok és -2 kiló, a babám ettől függetlenül szépen fejlődik..
2010. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Először is:Nem tudom honnan szeditek,hogy kiszedeti magából a gyereket direkt,és idő előtt.Gondolom egy rosszindulatú pletykára alapoztok,és nem Rubint Réka nyilatkozta.Az,hogy nem tudott spontán szülni.Az én anyukám sem.


Én 12 hetesen már 4 kg-ot híztam.Egyrészt irigylem őt,mert ő biztos csinos marad,másrészt szerintem az ilyen nők miatt van a magam fajtának komplexusa.Én is jól vagyok,nuku hányás,talán ezért,illetve azért hízok,mert kis súllyal kezdtem a terhességet,sokat koplaltam előtte,most pedig eszem mert kell a babának.Viszont nem fogok mű cuccokat enni mint ő.Nem tartom egészségesnek.


Egy szó,mint száz:csinálja azt amit akar.Szerintem az ő össz-vissz (majd) 6kg-os hízása is normális,meg aki 20kg-ot hízik,sem akasztja fel magát.


És azért bavallom,az én véleményem,hogy súlytól függetlenül:maradjunk nők!

2010. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én 27. hetesen sajnos 8 kg-t híztam, szerintem, az egyik fő ok az lehet, hogy nem mozgok eleget. Lehet, mostmár rászánom magam az úszásra. Egyetértek néhány előttem szólóval, nem az a baj, hogy csak 1,5 kg-t hízott valaki az 5. hónapig, hiszen ez azt jelenti, hogy egyrészt ilyen az alkata, másrészt odafigyel magára, ami jó. De tényleg, nem kellen ennyire hangoztatni, és nem biztos, hogy ő a követendő példa, mármint jó az egészséges életmód, de vannak olyan nők, akik, ha sportolnak is és az étkezésre is odafigyelnek, akkor is híznak a terhesség alatt picivel többet, alkat kérdése is.

Amúgy, ha az említett hölgy Norbi kajákat eszik, akkor nem túl egészséges az étrendje:) De gondolom, nem olyat eszik...

2010. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Bírom Rékát, nem akarok rosszat mondani rá, de tegnap volt a tévében, és úgy láttam, hogy arcra is sokat hízott, megváltozott, biztos nem 1.5 kilót hízott eddig, többet.
2010. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
4%

Már annyiszor volt ilyen kérdés és én mindannyiszor felhúzom magam ezen,mert annyira gáz,hogy.....

Rubint Réka magyarország egyik fitneszguruja sztem fantasztikus amit csinál(igaz ez a munkája)és itt ezen van a hangsúly!!!!

Szerintetek ő kéri minden héten,hogy interjuvolják meg?hát nem hinném persze biztos pénzt is kap érte,de nem ő keresi fel a médiát

Másrészt soha de soha nem mondta hogy ez a követendő példa

ő csak megmutatja hogy ezt így is lehet (merthogy ő edzéseket tart mindennap neki az az élete)és ő most harmadszor is megfogja csinálni mert ő nem bort iszik vizet prédikál hanem bizonyít is!

Akaraterő ez a lényeg én most vagyok 8 hetes nem eszek műkaját(ja de bocsi napi 1 db updates pésütit mert valami édeset muszáj) de azonkivül odafigyelek nagyon és még semmit nem híztam ő 6kg hízott én max 8-9 et tervezek.

Sztem csodálatra méltó és ami a legfontosabb hogy mikor megszül nem fog hányni a tükörbe nézve hanem jól érzi majd magát!Imádom a babámat de nem akarok hányni magamtól mert szétfolyok és szeretném ha a férjem se hányna tőlem mert "más állapotra" hivatkozva felkaptam 25 kilót.

A császárt nem tudhatjuk,de ha ő döntött úgy ahhoz sincs semmi közünk bár kétlem ,hogy egy ilyen kitartó ember ne vállalna be egy szülést,és ha megcsináltatja a melleit meg jól teszi jár nekünk is nőnek lenni.2010-ben a gyerekre hivatkozva nem kell és nem is szabad eltorzulni és ha nem is tudunk cicit csináltatni pénz hiján legalább a testünk többi részén kevésbé látszódik majd meg hogy babát vártunk,mert sajna a mai világban az utcán lévő alig használt kis 18 évesek vetegetik hálóikat ... ha elhagyjuk magunkat rosszabb esélyekkel indulunk-(elég baj ez

Jó babavárást mindenkinek!

2010. nov. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Most nem kell lepontozni de én a szülésig 5 kg-ot hiztam úgy hogy nem fogytam elötte.


és nem vagyok rubint réka.

2010. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!