Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma olvastam az újságban hogy...

Ma olvastam az újságban hogy egy ismert nő aki éppen várandós azzal dicsekszik hogy az 5. hónapban van és még csak másfél kg-ot hízott, ez normális?

Figyelt kérdés
Hisz a baba és az egyéb cuccok(magzatvíz,lepény) már eleve egy 5 hónapos terhességnél több mint másfél kg,nem??????
2010. nov. 7. 11:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Én sem vagyok rubint Réka de azért gratulálok!
2010. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
o6:55 én már hányok tőled!!!! majd ha veszelyeztetett lennel, es csak wcre kelhetnel fel, de kozben ehen halni sem akarsz akkor megneznem hogy a rubint reka formaju seggedet hogy emelned fel!
2010. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

6:55!

Nagyon duuurvaaaaaa!

Csak ámulok,nem térek magamhoz,úgyhogy nem is kommentálnám hosszabban,bár bevallom tudnék mit írni.


Én csak azt nem értem hogy miért van férjed ha nem szeret???

Egy kis hízás vagy változás miatt elhagyna,nem kívánna megcsalna????

Mert ha igen akkor nem szeret!!!!

2010. nov. 8. 21:35
 24/26 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs 6.55-ös válaszával. (igen,le lehet engem is pontozni) Ő így látja,más meg úgy.
2010. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen plusz 2,5 kilónál tartok, nem fogytam az első időszakban semmit. Nem vagyok R.R, és nem fogyózom, tornázom, meg ilyenek, de tény, hogy egész nap mozgásban vagyok. És ha megkívánom, igen is benyomok egy csibeburgert. Punnyadok a kanapén és mégis 2,5 kg 5 hónap alatt. Aztán ki tudja, a végén lehet, hogy plusz 20-al zárok. A párom a vékony nőket szereti, mégis totál oda van a pocakért, és azt mondta, ha sokat hízok, nem bánja, csak a baba legyen egészséges.
2010. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25.hétig semmit nem híztam és utána jött fel 20 kiló.

Szülés után mínusz 10kg-al jöttem ki a kórházból.

2010. nov. 9. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!