Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dagadok térdtől lefelé eléggé...

Dagadok térdtől lefelé eléggé durván. Ez mitől lehet? Ugye nem lesz bajom? 34 hetes kismama vagyok, első babámat várom. A többi infó lent.

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok. Kb 3-4 hete nagyon bedagad a lábam térdtől lefelé. Szó szerint eltűnik a bokám. A kezeimen is bedagadnak az újjaim. A védőnőm/orvosom szerint ez a terhességel jár, és ilyenkor már normális. Én mégis aggodom, hogy valami bajunk lesz. Első babámat várom. Volt még így valaki?A vérnyomásom jó,120-130 között van.A vízeletben nincs fehérje.A közérzetem jó,nem görcsölök,nincs semmi panaszom.Kivéve ezt a dagadást.

Tud valaki segíteni mivel enyhíthetném a dagadást?Amikor leülök felpocolom amikor tehetem.

Ugye nem lesz baja a babámnak és nekem sem ettől?


2010. nov. 15. 00:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem próbáltam ki a turót,mert közben 4 napot korházban voltam,hogy beállítsák a vérnyomásomat.Ma jöttem haza.2x1 Corinfart kaptam.

2010. nov. 22. 12:39
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam a túró kúrát. :)


Ha kipróbálod írd meg mi az eredmény?

Én tényleg csak ajánlani tudom, nekem nagyon sokat segített. :)

2010. nov. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igérem megírom,hogy használt e.:)
2010. nov. 23. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!