Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetesen miket fog nézni...

7-8 hetesen miket fog nézni az orvos? Hasi vagy hüvelyi uh lesz? Milyen méretei voltak a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyi UH csinál mert a hasi ilyen kis terhességben nem megbizható. Petezsák benne embrio és szívhang ezt kell látnia majd.
2010. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre számíts: manuális vizsgálat, ha nem volt rákszűrés 1 éven belül, akkor rákszűrés, hüvelyi uh. Vszínűleg szívhangot is fogtok látni :) Sok sikert, és gratula! 29 hkm
2010. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, én 6+5 naposan voltam, 8mm-es embrió szívhanggal.
2010. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell írni, hogy hüvelyi? Engem végig hasi ultrahanggal vizsgáltak az 5. héttől. Orvosfüggő, van olyan orvos, aki kevésbé ért az ultrahanghoz és biztosabb benne, ha hüvelyivel vizsgál.
2010. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Igazat adok az utolsó válaszolónak. A 7. héten először engem is hasi ultrahangoztak és mivel nem volt egészen biztos, hogy ikerterhes vagyok-e, ezért volt hüvelyi is. És szerintem is orvosa válogatja, hogy mivel vizsgál.

Ja és nekem manuális vizsgálat nem volt. (Nem mintha bántam volna.)

2010. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért gyakoribb a hüvelyi uh a 12. hét előtt, én 3 orvosnál voltam az első trimeszterben, mindhárom hüvelyi uh-ot csinált. És a protokoll szerint a terhesség megállapításakor kötelező a manuális vizsgálat, más kérdés, hogy némelyik orvos ezt kihagyja. Kérdés, mennyire felelősségteljesen...
2010. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!