Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti beoltatjátok...

Kismamik ti beoltatjátok magatokat influenza ellen?

Figyelt kérdés

Egyrészről aggódom, hogy mi lesz belekeveredek egy H1N1-es járványba, másrészről meg félek, hiszen soha nem oltattam be magam,csak sok-sok gyümölccsel védekeztem, pedig egy olyan multinál dolgoztam, ahol rengeteg ember megfordul.

De már nem csak magamért felelek, hanem a piciért is aki a pocakomban lakik.


2010. nov. 15. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nem.

32 hetes

2010. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem többet árt mint használ!Nézz utána!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem!33 h km
2010. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudni mit tartalmaz a vakcina,nem kísérleteztek rajta,hanem gyorsan piacra dobták,nem tudom,hogy a későbbiekben milyen hatással lehet a gyerekemre.NEM OLTATOK!Félek,hogy baja esik...

13 hetes.

2010. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én januárban babatervezés előtt beoltattam magam. Csak augusztusban lettem terhes, így már lassan egy éve volt az oltás. A háziorvosom azt mondta, hogy a H1n1-et nem kell újraoltani az ÁNTSZ jelenlegi álláspontja szerint, az ellen örök védettséget kaptunk. DE! csak egy oltás létezik, amiben 3 vírustörzs ellen van oltóanyag, így aki már megkapta, ismét meg kell kapni a H1n1-re is.

Én ha a nődokim nagyon ajánlani fogja, beoltatom magam.

A barátnőm tavaly télen beolttatta magát, a balhék közepette volt terhes, és nem lett semmi baja a picinek.

De egyenlőre kivárok.

2010. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, főleg, hogy a tavalyi oltást (ami már lejárt) adják be, mert az ántsz engedélyezte a lejárati idő meghosszabbítását...
2010. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De nincs is még szó járványról...

Én nem oltatom be magam, az biztos!

2010. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom nem ajánlotta az oltást. Megbízom a szakértelmében (3 pici gyermek apukája, és egyiket sem oltatja be), úgyhogy nem oltatok.
2010. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Határozott NEM a válasz.
2010. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem.
2010. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!