Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavasszal beoltatjátok magatok...

Tavasszal beoltatjátok magatokat influenza ellen?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom eldönteni, hogy mit tegyek, félek a vírustól, de a védőoltásról is sok rosszat lehet hallani. 6. hónapban vagyok már, nem tudom, hogy ha beoltatnám magam, nem ártanék-e vele a babámnak.
2010. máj. 3. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem fogom és szerintem te se tedd!Már mindjárt itt a nyár és erre az 1 hónapra tök fölösleges szerintem!Én még a H1N1 ellen se oltottam be magam pedig akkor voltam kisterhes!:)Nem is nagyon lehet hallani,hogy infulenza lenne!32 hetes kismama
2010. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nézz be az ORFI-ba, van egy pár mozgáskorlátozott gyerek az oltás miatt.

Járvány meg nincs.

2010. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én se fogom az biztos és én sem oltattam be magam a H1N1 alatt egyszer nem voltam beteg, sőt az én családomban volt aki beoltatta magát és csak akkor volt igazán rosszul mármint az oltás után! apukám például 3 hétig beteg volt tőle nem tudott dolgozni se, szerintem is felesleges erre az 1 hónapra.
2010. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már lassan nyár van ,nem tavasz.
2010. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A napokban kaptam meg egy anyukától, hogy milyen felelőtlen vagyok, ha nem oltatok, mert most nem csak rólam van szó, hanem a gyerekemről is. Kicsit bűntudatom lett emiatt.
2010. máj. 3. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem! Volt aki engem is el akart zavarni mikor a H1N1 mizéria volt, de nem mentem annyit tömegbe, sok vitamint ettem, és mégcsak náthás se lettem a télen. Szerintem még nem tudják milyen hatással lehet a magzatra egy oltás, csak találgatnak. A doki sem ajánlotta. Most meg mindjárt itt a nyár. 27 hetes km
2010. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, minek?!
2010. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!