Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek, h minden rendben...

Rettegek, h minden rendben legyen.4+5 hetesen jók ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Néha rámtör az émelygés napközben többször, fáradt vagyok, fájnak a melleim pár napja (nem feszül, csak ha megnyomom, fáj). És néha olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, de nem görcs, csak ilyen enyhe nyomás szerű. Ja és általában melegem van, de van, h fázok.
2010. nov. 21. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

nem a tünetektől lesz jó vagy rossz a terhesség. Ezek normális terh. tünetek! Van akinél nincsenek és mégsincs semmi bajuk, van akinél az ellenkezője.

Ne rettegjél annak semmi értelme! lazits!

2010. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen ezek normális terhes tünetek. ha fájdogál a hasad vegyél be magne B6-ot.én is már az elejétől szedem 1 nap be vehetsz akár 3 szemet is reggel délbe este.nekem volt úgy,hogy 3*2 mondott a dokim.

36 hetes km

2010. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 4hetes4 napos és hasonló tüneteim vannak, csak a hasam nem fáj. Ne stresszelj rá, minden rendben lesz. Dokihoz, uh-ra mikor mész? Én a jövőhéten még nem csak utána, mikor már a szivecskéjét is lehet látni.
2010. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat! Jövő héten megyek dokihoz. Ugye nem baj, ha úgy érzem néha, mintha meg akarna jönni?! Nektek ilyen nincsen?
2010. nov. 21. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

a második vagyok!

nem baj ha mindjárt megjön érzésed van,csak ne legyenek nagyon erős görcsök.Én erre írtam nekjed,hogy szedjél magne B6-ot, az orvosod is ezt fogja mondani mivel ez görcsoldó is.

2010. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még mindig megjön érzésem van, és fáradtság ..de ennyi az össz tünetem, 9+1 hetes vagyok..csütörtökön megyek dokihoz...amúgy sajnos én is ilyen idegeskedős típus vagyok, annyira szeretném, hogy rendben legyen minden...

2010. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a megnyugtatást, ezek szerint nem vagyok egyedül az idegeskedésemmel :S
2010. nov. 23. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!