Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok, hirtelen...

28 hetes vagyok, hirtelen begörcsölt a gyomrom, és olyan érzésem van mintha mindjárt menne a hasam, és kicsi hányingerem is van, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
na két piritóst ettem, azután ebédre krumplit paprika paradicsom káposzta tejfölösen egybesütve csirkemellel,tejföllel, de tegnap is ezt ettem nem volt bajom tőle, és ettem még nutellás palacsintát, ezeket fél négy-kor, azóta 3 db nápolyit ettem. nagyon görcsöl a gyomrom, mi ez
2009. jan. 13. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SZIA,


Paprika, paradicsom, káposzta tejföllel?

Ez igen, egyesével is kikészítene, nem hogy együtt..

Fog is fájni, basszus, jól kiszúrtál magaddal.

Ezek mind szelesítenek.....húúú.....

nem irigyellek..

kitartás, valahogy csak túl leszel rajta..:SS

2009. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de tegnap is ezt ettem, római tálban sütöttem meg együtt és nem volt bajom. nem lehet hogy mástól van?
2009. jan. 13. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:

a jobbik eset, egy kis gyomorrontás, de ha három napon belül nem szűnik, illetve nincs széklet azonnal orvos!!!

A terhesség alatt egyébként is érdemes kerülni a fűszeres vagy nehéz kajákat, mert ebben az állapotban alapból lelassult az emésztés

2009. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!