Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, tapasztalatok?...

Kismamik, tapasztalatok? Flowmetria referenciaértéket sehol nem találok. A védőnőm szerint 0.5-től felfelé jó. Kinek mennyi volt a már nem megfelelő flo a köldökzsinórban?

Figyelt kérdés
37 hetesen 0.58 volt,38 hetesen 0.48.Akit emiatt befektettek,vagy indították a szülést mennyi volt az érték?
2010. nov. 27. 03:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

visszakerestem neked a leleteimet.

6 nappal túlhordtam a babámat, a szülés napján délben még voltam flowmetrián, akkor voltak ezek az értékeim:

A.umb: 0,52

A.CM: 0,74

A többi leleten is ezek az adatok állnak, 39.héttől 2 naponta jártam, előtte pedig a 37.héttől heti 2-szer.

Sajnos a referenciaértéket én sem tudom.

Az orvosom azt mondta, ha határon van az érték, akkor indítják a szülést (oxi+burokrepesztés), ha rossz az érték, akkor viszont egyből császár.

Nekem egyébként végülis magától indult be a szülés fájásokkal.

Könnyű szülést neked. Remélem azért valamit tudtam segíteni. Üdv

2010. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végre valaki.Köszönöm:)
2010. nov. 30. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukának,aki mellettem feküdt az őrzőben,0.3 -mal császározták meg.Nem tudom hanyadik héten,de csöpp volt a baba,és sokáig voltak a korán.Ő cigizett,azért lett ilyen rossz ez az értéke.Én ikreket vártam,és nekem is lett rossz flow értékem,ha jól emlékszem 0.4,el is kezdtek intézkedni,h megműtenek,de elküldtek még egy uh.ra,és ott hála istennek megjavult,visszaállt 0.6 ra.Így kihúztam végig.
2010. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!