Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cervicogramm:3100-es értéknél...

Cervicogramm:3100-es értéknél lehet canesten combi-t használni? A külső méhszájam már nyitva van. Tegnap voltam nődokinál (persze akkor még semmi gond nem volt).

Figyelt kérdés
33 hetes kismama
2009. jan. 16. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, és orvosi javaslat nélkül nem használnék semmit.
2009. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van.Csak az ebben az idegesítő,hogy pont tegnap jártam nála,és akkor még nem éreztem viszketést,semmit.
2009. jan. 16. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kliont szokott írni (terhesség alatt). Most is mondta, hogy ha érzek v.mit azt használhatom, pedig 2 újjnyira végig nyitva vagyok. 39hetes
2009. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 2100 és a doki cenesten combit írt fel. Annyit mondott, hogy ne aplikátorral használjam a kúpot.

2009. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a héten kedden voltam a dokimnál és canesten combit ajánlott a gombámra. 32+2 hetes kismama
2009. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyszer már volt ilyen gondom a terhesség alatt és a canesten combi használt is.

Csak amiatt aggódok,hogy nyitva van a külső méhszájam.

De akkor ez nem lehet gond,ugye?

2009. jan. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!