Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak ezek a tünetek?

Normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Szombaton pozitív lett a tesztem. Végre :) Jövőhéten szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, viszont van néhány kérdésem addig. Néha úgy érzem, mintha feszülne a hasam, valamint folyamatosan ilyen "megjön" érzésem van, alig, de érezhetően néha görcsöl a hasam ilyenkor. Ezek normális tünetek, vagy okkal aggódom?

Egyébként feszül a mellem, érzékenyebb is lett. Bocsi a kifejezésért, de vizes folyásom is volt (ez még azelőtt mielőtt a tesztet csináltam). Émelygek, szédülök, sokszor elkap a hányinger. Ezek normális tünetek?


2010. dec. 1. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, gyakori a haspuffadás is. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 1. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:

mind normális tünet egytől-egyig. ha nagyon görcsölne a hasad vegyél be magnéziumot (magne B6) és az még hányinger ellen is jó.

gratulálok, élvezd ki minden percét :)

2010. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan leírtad a tüneteimet és én holnap leszek 5hetes! :) Nekem azt javasolta a doki,hogy amikor görcsölgetek akkor próbáljak pihenni. Kíméld magad és élvezd ki ezt az időszakot!
2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is ilyenek voltak, és holnap lesz 1 éves a kisfiam.:) Gratulálok, boldog babavárást Neked!
2010. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a megnyugtatást!

Igazából csak azért ijedtem meg, mert feszült a hasam meg néha görcsölt, de örülök, hogy ez teljesen normális. :D

Első baba lesz :D

2010. dec. 1. 17:05
 6/7 Jadwiga ***** válasza:

Abszolút ezek a tünetei :)

Attól se ijedj meg, hogy nőni fog a méhed, és az is okozott nekem némi fájdalmat, ahogy az izmok húzódnak stb. Pár hétig eltarthat...

2010. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia. Én is 5 hetes vagyok. Néha nekem is fáj kicsit a hasam és én is megrémülök olyankor. Vajon milyen mértékű fájdalom az, ami még normálisnak számít? Hogyan fáj, ami már veszélyes?


Én ezeken szoktam agyalni.


Boldog babavárást!

2010. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!