Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak ezek a tünetek a...

Normálisak ezek a tünetek a 33 hét környékén?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan feszít a hasam alul, szúrkálgat bele, a csipőm olyan mintha egy ék feszítené szét, a derekam leszakad, néha olyan durva szúrások, feszítések jönnek rám itt-ott,néha még a hüvelyembe is mintha sugározna alulról, ledob a víz. A hasam is keményedik. Ezek ilyenkor már előfordulhatnak? Vagy még korai?
2010. febr. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek már jóslófájások, ami sokszor hetekkel a szülés előtt elkezdődik! Pihenj, és készülj! Minden jót kívánok nektek!!!
2010. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pihenj sokat, nehogy idő elött megszülj. Én pont ennyi idős voltam mikor a dokim megkérdezte, hogy úgye még nincsenek jósloim? mert ilyenkor még korai. Azt hallottam, hogy nagyjából a várható szülés elött 3 héttel kezdenek jelentkezni
2010. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is azért vagyok megijedve, mert úgy hallottam, hogy 3 héttel a szülés előtt kezdenek el jelentkezni. De nekem ő már a 3. babám, úgyhogy ott meg állítólag gyorsabban zajlik minden. Az első kettővel sajnos, vagy hála nincs ilyen irányú tapasztalatom, mindkettőt úgy indították. Remélem 36. hétig kihúzom. Egyébként egész nap fekszem. Bár igy is kemény a pocakom.
2010. febr. 10. 10:53
 4/4 anonim válasza:
Én is 33 hetes vagyok és úgy vettem észre, hogy az időjárási frontokra reagálok így. Keményedés, derékfájással és alhasban feszítő, szúró érzés. Miután megjött a hó, szinte teljesen elmúlt.
2010. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!