Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamik...

Vannak itt olyan kismamik akik dec. Közepe, végére várják babájukat? Hogy vagytok? Kórházi dolgokkal hogy álltok? Keményedések és társai? Szülés gondolata mennyire foglalkoztat már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi jan.3-ra várjuk a picit,minden kész van össze vagyok csomagolva!Nekem az éjszakák rosszak,sehogy nem jó állandóan kinyomja magát!Keményedésem nincs!

Nagyon félek a szüléstől,de ha ott leszünk úgyis zajlik majd minden!

Könnyű szülést neked!

2010. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én dec 27-re vagyok kiírva a kislányommal.Első baba lesz, nagyon sokat keményedik a pocim már a 19.hét óta, max dózis magnéziumot szedek rá még egy hétig.Éreztem már pár jósló fájást is, tegnap épp azt hittem, hogy szülök, mert úgy tűnt, hogy rtendszeresek a fájások :)

Amúgy pont tegnap töltöttem a 36.hetet, a pocakom hatalmas, az utolsó UH szerint a bébi inkább 39 hetes mint 36 :)

Vasat szedek, rengeteget pisilek és rengeteget iszom, a lábaim vizesek már nagyon és a képem is fel van dagadva, a szám olyan mint Kelemen Annácskáé:)

A kórházi cucc nagyjából kész, 1-2 apróság hiányzik még hozzá.Remélem karácsony előtt már itthon lehetünk hármasban:)

A szüléstől még nem félek :P

2010. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én dec 15-re vagyok kiírva de semmi bajom!:)Nem akar manócska még kijönni.Most már azért kezdek félni én is.:)
2010. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én december 24.re vagyok kiírva és minden nap azt várom már hátha megyünk szülni :)

vizesedni én is nagyon vizesedek.keményedéseim is vannak meg egyre erősebb jóslóim.Én is remélem,hogy a karácsonyt már hárman töltjük itthon.

Az utolsó előttinek: én úgy tudom hogy a megne B6-ot nem lehet szedni csak a 36.hétig.Az görcsoldó.

2010. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dec. 21-re vagyok kiírva, de a Dokim szerint előbb meglesz. Ma is voltam Nst-n. Utána megint megvizsgált, pedig tegnap is voltunk Nála. Szerinte bármikor megindulhat. Szerencsére nem vizesedek, eddig végigaludtam az éjszakákat. Pisilni csak 1-szer, max. 2-szer kell kimennem. Kórházi cucc már 2 hete összekészítve. Én most kezdek félni. Első baba, kislány lesz.
2010. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! December 24.-re vagyok én is kiírva. Kisfiút várunk, és nagyon nagy baba lesz.:S

Bármikor beindulhat a szülés az orvosom szerint, 36 héttől kórházba akart fektetni, csak úgy, de én nem hagytam. Keményedésem nincs, jóslóm csak pár napja, de nagyon enyhe menstruációs görcshöz tudom hasonlítani. Fel sem veszem még. Hasam leesett, nagyon nehéz állni,nagyon fáj a lábam. Sokat is híztam. A kórházi pakkot 2 napja pakoltam össze, mindent elraktam szerintem. A szüléstől eddig nem féltem,de egyre többet gondolok már rá. Minden nap a babámmal álmodok, álltalában rosszakat. :S

Olyan rossz, nagyon élethűek. Az alvás nekem is kényelmetlen, nagyon ficánkolós a babám. Remélem idekint többet fog aludni, mint odabent.:)

2010. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!