Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a keményedések bajt...

Ezek a keményedések bajt jelenthetnek?

Figyelt kérdés
3 napja naponta többször is fáj a hasam. Olyan érzés, mintha húznák lefelé és görcsöl, vagy fáj kb. fél percig, majd elmúlik. Derekamból indul görcsnek és átmegy az alhasamba ilyen húzódós fájdalomnak, meg is keményedik. Első babámnál nem volt ilyen, csak fájdalommentes keményedés, de ez most fáj. Nem is olyan erős, mint amikor vajúdtam. Nem tudom, hogy ez most természetes, vagy rosszat jelent. Menjek orvoshoz, vagy nem fontos aggódnom? Tegnap este óránként éreztem, aztán elmúlt. 23 hetes terhes vagyok és méhlepény teljesen a méhszájon.
2011. jún. 9. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha idősebb terhes lennél, én azt mondanám, hogy jóslófájásaid vannak. de 23 hetesen...szerintem hívd fel a dokit, aztán vagy be kell menned, ha ez baj, vagy megmondja mit tégy...34 h km
2011. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magnézium ezerrel!!! Pihenni amennyit csak tudsz!!! És doki, amint fogadni tud - még ma!!! Nekem így kezdődött 21 hetesen a vetélésem! Beindult a szülés. Spontan. Úgyhogy legalabb telefonon hívd fel a dokid.
2011. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!