Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól (hányadik hét) van...

Mikortól (hányadik hét) van szívhang, életjelenség?

Figyelt kérdés

Volt már valaki, akinek a 6 hét végén még nem volt életjelenség, de utána lett?

A 6 hét végén járok, magzatot láttak, de életjelenséget nem. Azt mondták, hogy missed AB, de hétfőn még egyszer megnézik.


2010. dec. 4. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia.


A leleteden mi van, mert nekem sem volt 6+4en még szívhang, de 18mm szabályos petezsákot írtak.

utána 8+4en már volt persze szívhang is.


Lehet hogy később fogant? A helyedben mindenképp megnézetném majd még egy dokival.

2010. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az 5+3 -as UH-n csak szabályos petezsák volt.

A 6+5 naposon petezsák benne magzat CRL:6mm Életjelenség nincs.Missed AB.

Teljesen kivagyok, csak sírni tudok.

2010. dec. 4. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
már a 12.ultrahangon van szivhang!
2010. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb. 8-9 hetesen már kell hogy lássa a doki. Nálunk mondjuk nem volt "hang" csak láttuk az UH-n ahogy vert a szíve, amikor 9 hetesen először mentünk dokihoz, és egyből azt mondták rá, hogy jó és erős szívhang.
2010. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok. NA akkor mindenképpen kérd ki másik orvos véleményét is. Mondom, nálam sem volt szívhang 6+4en, utána 8 hetesen hívtak vissza és már volt.
2010. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én holnaptól lépek a 11.hétbe és a 8.hét elején nálunk már volt szívhang.

A hétfői vizsgálatig ne izgulj. Drukkolok!!!

2010. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Már annyit idegeskedtem, hogy a hasam is kezd fájni.A cici fájás is elmúlt 2-3 napja. Próbálok pihenni,de mindig az jár a fejemben, amit az UH.-n mondtak. Az Utrogestan-t még használom, hátha...

2010. dec. 4. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Nalam 5+2 hetesen meg nem volt eletjelenseg es 2 hettel kesobbre hivtak vissza. 7+2 hetesen mar volt rendes szivhang. Azota 11 honapos virgonc sajtkukac a lanyom.

Fel a fejjel, keress masik dokit es nezesd meg a babat 7-8 hetesen, addigra mar tuti van eletjelenseg.

2010. dec. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6+2 hetesen már volt szívhang. De lehet, h nálatok később lesz csak. Írj, h mi volt! Drukkol neked mindenki!!!
2010. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, van valami ujsag?????
2010. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!